صفحه جدید برای ادامه مطالب

این تاپیک 4 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 3 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 739 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 12 آگوست 2013     11:56 ق.ظ #

mashgholom

Subscriber
1 پست3 تاپیک

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

یه سوال داشتم که خیلی برام مهمه لطفا راهنماییم کنید

دوستان من یه قالب مخصوص ادامه مطالب طراحی کردم چیکار باید کنم که وقتی کابر توی قالب اصلی  روی ادامه مطالب کلیک میکنه وارد اون قالب مخصوص بشه؟

از مدیریت محتوای وردپرس استفاده میکنم.

تشکر فراوان از سایت خیلی خوبتون

0  تشکر
دوشنبه ، 12 آگوست 2013     12:38 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام خوب فکر کنم یه راهش این باشه که شما اون فایل single.php قالب رو ویرایش کنی و به جای اون ساختار html و css های قالب اصلی،از html و Css جدید که تعریف کردی استفاده کنی.

1  تشکر
دوشنبه ، 12 آگوست 2013     5:49 ب.ظ #

mashgholom

Subscriber
1 پست3 تاپیک

نمیشه قالب اصلی تغییر میکنه من میخوام وقتی کابر روی ادامه مطالب به پست کلیک کرده صفحه جدیدی که باز میشه قالبش با صفحه اصلی تفاوت داشته باشه

0  تشکر
دوشنبه ، 12 آگوست 2013     7:16 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام

با تشکر از کیوان عزیز

دوست من همونطور که کیوان گفت فایل های قالب جدیدت رو در سندی با عنوان single.php کپی کن و هر جایی از این قالب جدید که خواستی ادامه مطلب نمایش داد بشه کد زیر رو وارد کن...

1  تشکر
دوشنبه ، 12 آگوست 2013     8:28 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

ما هم تشکر میکنیم داش وحید... ،قالب اصلی تغییر نمیکنه دوست عزیز،توی وردپرس فایلی که ادامه مطالب رو نشون میده همون فایل single.php هست که شما باید قالب اون رو تغییر بدی،توی قالب اصلی شما از get_header یا مثلا get_footer استفاده میکنی خوب فایل های قالب جدید با اسم های دیگه ای قرار بده و با دستور get_template_part اونو توی فایل single.php فراخوانی کن.حلقه وردپرس رو هم یادت نره بذاری :)

1  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .