صفحه بندی ای جکس جی کوئری

این تاپیک 8 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  N a S e R ،‏ 2 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1182 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 5 ژانویه 2014     3:51 ب.ظ #

4web

Subscriber
62 پست34 تاپیک

سلام دوستان

میخوام یه صفحه بندی درست کنم که وقتی اسکرول به پایین صفحه رسید بیاد بقیه مطالب رو لود کنه(مثل فیسبوک) تا اینجاش حله ولی نمیدونم چطور بیام از طریق ای جکس جی کوئری بگم مثلا از رکورد 10 به بعد مطالب رو نشون بده خودم اومدم این کارو کردم یه متغیر تعریف کردم چون اولین بار که صفحه رفرش میشه تعداد مطالب ده تا هست منم اومدم تعداد متغیر رو ده گذاشتن به این صورت که وقتی این کد اجرا بشه از اس کیو ال میخواد بیاد از رکورد 10 به بعد مطالب رو بخونه و بفرسته ولی حالا اگه دو باره برسه ته خط همون ده تا رو میخواد چی کار کنم که بیاد 10 تا به همون متغیر اضافه کنه و بیست تارو بخواد ؟؟؟

ممنون

1  تشکر
یکشنبه ، 5 ژانویه 2014     4:18 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام خوب وقتی صفحه به آخرش رسید میتونی تعداد مثلا تگ های div رو که مطلب داخلشون هست با جی کوئری بگیری و اونو بفرستی میتونی از متد size برای دریافت این تعداد استفاده کنی.

1  تشکر
یکشنبه ، 5 ژانویه 2014     4:32 ب.ظ #

4web

Subscriber
62 پست34 تاپیک

خیلی ممنون از پاسختون اقا کیوان

1  تشکر
یکشنبه ، 5 ژانویه 2014     5:07 ب.ظ #

4web

Subscriber
62 پست34 تاپیک

فقط یه سوال دیگه من تو کال بک متد پست میام تمام پست ها رو میگیرم تو صفحه نمایش میدم ولی تمام پست های قبلی رو پاک میکنه ولی من میخوام ادامه همونا بیاد باید چیکار کرد؟؟؟

1  تشکر
یکشنبه ، 5 ژانویه 2014     5:10 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

از متد append استفاده کن تا به انتهای کانتینر پست ها اضفه بشن.

1  تشکر
یکشنبه ، 5 ژانویه 2014     5:40 ب.ظ #

4web

Subscriber
62 پست34 تاپیک

واقعا ممنون اقا کیوان

1  تشکر
شنبه ، 11 ژانویه 2014     1:59 ق.ظ #

N a S e R

Subscriber
45 پست15 تاپیک

دقیقا منم همچین سوالی داشتم اگر به نتیجه رسیدی اقای 4web لطفا کدتون رو برای سمپل بزارید.

و یه سوال دیگه از چه رویدادی باید استفاده بشه که بفهمه اخر صفحه رسیده که 10 مطلب بعدی را چاپ کنه.

این کد خیلی کاربردیه و بکار میاد لطفا راهنمایی کنید.

0  تشکر
شنبه ، 11 ژانویه 2014     2:06 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

باید از رویداد scroll شی window استفاده کرد،اولش اندازه بدنه رو با متد height میگیریم و بعد توی تابع handler برای رویداد scroll چک میکنیم scrollTop فعلی و height چقدر اختلاف دارن اگه اختلاف مثلا به زیر 10 تا رسید لود رو شروع کنه.

1  تشکر
شنبه ، 11 ژانویه 2014     5:00 ق.ظ #

N a S e R

Subscriber
45 پست15 تاپیک

واقعا ممنون اقا کیوان من اصلا jQuery بلد نبودم طبق دستور العمل شما و اشناییت با رویداد ها توسط این سایت یکم رفتم جلو تا تونستم با ازمون و خطا به این کد دسترسی پیدا کنم.

اینم نمایش خروجی کامل برنامه هست.

الان درست اعمال میشه و به نتیجه رسیدم ولی یه سوال وقتی من از scrollTop استفاده کردم مقدار عدد اسکرول کم بود به خاطر همین مجبور شدم +640 کنم تا تقربیا درست بشه دلیلش چیه؟

دوم اینکه ایا از روش بهتر و اصولی تر از این هم میشه کد نویسی کرد تا به نتیجه رسید؟ اگر میشه چیکار باید بکنم؟

1  تشکر
پست 1 تا 9 (از مجموع 9 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .