صفحه اصلی سایت (لطفا مدیران و نویسندگان ارشد پاسخ دهند)

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 2 سال و 7 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 507 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 15 آوریل 2014     5:47 ب.ظ #

ارشیا

Subscriber
22 پست40 تاپیک

( خیلی مهم ) ****

سایتی رو با وردپرس ایجاد کردم و برای اون یک قالب در نظر گرفتم و حالا سوال اصلی و مهم من اینه :

عکس w1.png  نشان میدهد چطور صفحه اول سایت را تغییر دهم . ولی زمانی که صفحه اول سایت را تغییر میدهم نوشته هایی که مینویسم در همان صفحه ای که بعنوان صفحه اول در نظر گرفتم قرار نمیگیرد ؟

1- راه حل چیست ؟

2- چرا در  وردپرس نمیشود  برگه نخست  و  برگه  نوشته ها  را  یکسان تنظیم کرد ؟ (عکس  w2.png)

3- قالبی را نصب کردم و حالا برای اینکه برای برای صفحه اول پیش فرض خود وردپرس بتونم اسلایدری رو در نظر بگیرم ، ازم لینک منو رو میخاد  که میشه  آدرس خود سایت . بجز تغییر دادن اون به روش سوال 2 (بالا)  ، چه راهی وجود دارد که یک اسلایدر برای اون در نظر بگیرم و اینکه این منو که به آدرس خود سایت مثل    www.sample.com  اشاره میکند کجاست ؟

لطفا جواب بدین .

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
پنجشنبه ، 17 آوریل 2014     1:13 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

طبیعیه دوست عزیز .

1- وقتی یه برگه رو به عنوان صفحه نخست سایت انخاب می کنی اون برگه نمایش داده میشه و دیگه لینک نوشته ها نیست . مگر این که در قالب وردپرست با استفاده از توابع وردپرس در اون صفحه لینک آخرین نوشته ها رو بیاری ...

2- چون منطق این دو متفاوته و نمیشه یکی باشه .شما یا می خوای یه صفحه نخست ثابت داشته باشی که به بخش های مختلف سایت لینک میده و یا اینکه مثل ویلاگ ها صفحه ی نخستت حاوی آخرین مطالب ارسال شده باشه . این دو مورد از هم جدا هستند . دقیقا بگو چه کاری می خوای انجام بدی تو سایتت ؟

3- متوجه سوال 3 نشدم . واضحتر توضیح بده عزیز

2  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .