صفحه اصلی ، مدیریت محتوا یا ...

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  hojat ،‏ 1 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 220 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 21 ژوئن 2015     6:00 ب.ظ #

amir5200

Subscriber
4 پست4 تاپیک

با سلام میدونم این سوال من شاید به شما ربطی نداشته باشه ولی انتظار دارم در حد وسع خودتون بنده رو راهنمایی کنید ، پیشاپیش سپاسگزارماما سوال اینه که من سایتی میخوام داشته باشم جامع در مورد شهرمون به ادرس bizovoy.ir که زیر شاخه هایی مثل خبر bizovoy.ir/news داره و در اینده زیر شاخه های دیگری هم بش اضافه خواهد شد مثل انجمن و ... که اینجا من سر در گم شدم که صفحه اصلی و ایندکس یعنی bizovoy.ir که قبلا دایرکت شده بود روی قسمت خبر رو چگونه مدیریت کنم؟ یک وردپرس مجزا نصب کنم؟ یا با کد نویسی ساده با چندتا دکمه و یا عکس بتونم انجام بدم؟فقط مسئله من سئو سایت هست یعنی چطور این کارو بکنم که کمترین لطمه ای رو نبینه سایت و سوالای دیگر که با وجود اینکه شما اطلاعات کاملتری دارین میخواستم راهنماییم کنید

0  تشکر
یکشنبه ، 21 ژوئن 2015     11:25 ب.ظ #

hojat

Subscriber
95 پست3 تاپیک

سلام

چون موضوع اصلی سایت شما خبری هست میتونید ادرس bizovoy.ir/news  را تغییر بدید به bizovoy.ir و زیاد از نظر سئو نگران نباشید خودش خود به خود حل میشه.که برای این کار میتونید از کدهای مربوطه در htaccess استفاده کنید و بعدا به راحتی میتونید زیر شاخه های دیگر رو اضافه کنید

1  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .