شیوه ساخت تبلیغات که بالای سایت هست

این تاپیک 9 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مهشاد کلانتری ،‏ 2 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 607 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 14 ژانویه 2014     4:00 ق.ظ #

mohcen

Subscriber
20 پست11 تاپیک

این تبلیغ هایی که بالای سایت می ذارن مثل همین سایت و دوتا دکمه چپ و راست برای رفتن به تصویر بعدی و قبلی داره رو چطور می شه ساخت؟

1  تشکر
سه شنبه ، 14 ژانویه 2014     8:47 ق.ظ #

مهشاد کلانتری

Author
VIP
432 پست67 تاپیک

سلام منظورتون اسلاید شو هست؟

1  تشکر
سه شنبه ، 14 ژانویه 2014     10:03 ق.ظ #

mm021

Subscriber
65 پست15 تاپیک

اون بنر های اون بالا رو یا با فتو شاپ می سازند  یا با برنامه فلش .

اگه منظورتون اسلایدر است فکر کنم با جی کوئری می سازنند واسه  ساخت اسلاید هم برنامه هایی است که با هاش می تونی اسلایدر  درست کنی ..

2  تشکر
سه شنبه ، 14 ژانویه 2014     11:50 ق.ظ #

mohcen

Subscriber
20 پست11 تاپیک

آره. نمی دونم اسمش چیه؟ مثلا همین قسمت که سمت چپ بالا هست. vip و انجمن پاسخ به سوالات. اسمش اسلاید شوئه؟ چطوری دو تا دکمه راست و چپش هست که می ره عکس بعدی و قبلی؟

1  تشکر
سه شنبه ، 14 ژانویه 2014     11:53 ق.ظ #

مهشاد کلانتری

Author
VIP
432 پست67 تاپیک

درسته اونا اسلاید شو هستند

داخل نت سرچ کنید اسلاید شوهای آماده هستش که دکمه بعدی و قبلی هم داره و میتونید ازشون استفاده کنید

در صورتی هم که خودتون میخواید بسازید باید با جیکوئری یا جاوااسکریپت آشنایی داشته باشید

1  تشکر
سه شنبه ، 14 ژانویه 2014     12:36 ب.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

البته این اسلایدشو با اسلایدشو های دیگه فرق میکنه...

چه فرقی؟؟؟خوب معلومه این اسلاید شو مخصوص خود فریم ورک ریسپانسیو و اگه به سایت foundation برید میتونید این پلاگین وپلاگین های دیگه رو تهیه کنید...

2  تشکر
سه شنبه ، 14 ژانویه 2014     3:42 ب.ظ #

mohcen

Subscriber
20 پست11 تاپیک

خب اگه می شه با یه دکمه عکس بعدی رو آورد چرا از همین شیوه تو کل سایت استفاده نمی کنن. مثلا برای اینکه چیزی جدیدی بخواد بیاد لازم نباشه یه صفحه جدید باز بشه و منتظر لود شده صفحه جدید باشیم؟

0  تشکر
سه شنبه ، 14 ژانویه 2014     7:20 ب.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

[quote=20711]خب اگه می شه با یه دکمه عکس بعدی رو آورد چرا از همین شیوه تو کل سایت استفاده نمی کنن. مثلا برای اینکه چیزی جدیدی بخواد بیاد لازم نباشه یه صفحه جدید باز بشه و منتظر لود شده صفحه جدید باشیم؟[/quote]

اگه بخوان کل تاپیک ها و پست ها و مطالب دیگه رو با یکبار لود شدن بیارن که مرورگر فاتحش خوندس...

2  تشکر
جمعه ، 17 ژانویه 2014     12:12 ق.ظ #

mohcen

Subscriber
20 پست11 تاپیک

[quote=20725]

اگه بخوان کل تاپیک ها و پست ها و مطالب دیگه رو با یکبار لود شدن بیارن که مرورگر فاتحش خوندس... [/quote]

حق با شماست. ولی من که مثلا یه وبلاگ کم حجم با چهارتا صفحه ساده دارم می تونم بصورت یه اسلایدشو کلش رو تو یه صفحه باز کنم؟ و مخاطب مجبور نشه برای صفحه جدید منتظر لود شدن باشه؟

0  تشکر
جمعه ، 17 ژانویه 2014     12:15 ق.ظ #

مهشاد کلانتری

Author
VIP
432 پست67 تاپیک

[quote=20842]

حسین محمدی نقل قول:
اگه بخوان کل تاپیک ها و پست ها و مطالب دیگه رو با یکبار لود شدن بیارن که مرورگر فاتحش خوندس...

حق با شماست. ولی من که مثلا یه وبلاگ کم حجم با چهارتا صفحه ساده دارم می تونم بصورت یه اسلایدشو کلش رو تو یه صفحه باز کنم؟ و مخاطب مجبور نشه برای صفحه جدید منتظر لود شدن باشه؟ [/quote]

شما اگه 4تا صفحه کلا دارین میتونین به صورت اسلاید بیارین مشکلی نداره

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 10 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .