شبکه کردن پی سی

این تاپیک 11 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  fareed fareedi ،‏ 2 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 1745 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 9 اکتبر 2014     2:25 ق.ظ #

Mortaza Asbahi

Subscriber
6 پست4 تاپیک

سلام و خسته نباشید ... بنده می خوام چندتا کامپیوتر رو به هم شبکه کنم و هیچ اصلاعات کافی رو در مورد شبکه کردن نمی دونم ... ممنون میشم منو راهنمایی کنید البته به زبون ساده .... و هم چنین توضیحاتی در مورد شبکه کردن

0  تشکر
پنجشنبه ، 9 اکتبر 2014     11:08 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیز
برای شبکه کردن چند کامپیوتر جدای از مسائل سخت افزاری مثل سوئیچ,هاب,کابل ها ,داکت,کارت شبکه که نیاز داری باید با مسائل گانفیگ کردن ویندوز شبکه هم آشنایی نسبتا مناسبی داشته باشی و با سوال و جستجو از دیگر دوستان به مشکل میخورید پیشنهاد میکنم از یه متخصص در این زمینه کمک بگیرید و حدااقل یکبار کار ها رو از نزدیک ببینید و بعد اگر علاقه داشتید ادامه بدید..
موفق باشید...

1  تشکر
پنجشنبه ، 9 اکتبر 2014     11:16 ق.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

سلام

با کابل شبکه یا همون کابلی که از مودم به سیستمتون متصل میشه باید استفاده کنید.کافیه با اون دو تا سیستم رو به هم وصل کنید.بعد پیغامی نمایش داده میشه که از شما میپرسه چه نوع شبکه ای میخواین که باید روی اداری و یا خانگی کلیک کنید.

البته این ساده ترین راه ایجاد شبکه هست.

برای اطلاعات بیشتر به این ادرس برید.

لینک یک

لینک دو

لینک سه

1  تشکر
پنجشنبه ، 9 اکتبر 2014     11:28 ق.ظ #

Mortaza Asbahi

Subscriber
6 پست4 تاپیک

ممنون آقا وحید از پاسخ تون .... نه اونقدر ها هم ناشی نیستم خودم تو کار تعمیرات سخت افزار پی سی هستم ولی شبکه کار نکرده بودم و شبکه کردن دوتا پی سی نیست کامپیوترهای یه شرکت رو باید شبکه کنم .

1  تشکر
پنجشنبه ، 9 اکتبر 2014     11:32 ق.ظ #

Mortaza Asbahi

Subscriber
6 پست4 تاپیک

ممنون سید علی جان ... لینک هاتون خوبه به خاطر این که تصویری هستن ولی من دوتا کامپیوتر رو نمی خوام شبکه کنم سه یا چهار تا کامپیوتر هست .... در ضمن یه مشکل دیگه من سه تا از پی سی ها رو از طریق کابل به هم متسل کردم با سویچ ولی یکی از پی سی هامون نمی شه کابل کشید به نظرتون میشه این یکی رو از طریق وایرلس به مودم اینترنت وصل کنم و بقیه با کابل ؟

1  تشکر
پنجشنبه ، 9 اکتبر 2014     11:34 ق.ظ #

Mortaza Asbahi

Subscriber
6 پست4 تاپیک

راستی ویندوز ها هم ایکس پی هستن

0  تشکر
پنجشنبه ، 9 اکتبر 2014     11:36 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

دوست عزیز فرمودن چند کامپیوتر نه 2 تا :-)

1  تشکر
پنجشنبه ، 9 اکتبر 2014     11:39 ق.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

ویندوزتون مشکلی نداره فقط ظاهرش متفاوت هست.

به این لینک هم برید.من در این رابطه نمیدونم چه مدلیه

1  تشکر
پنجشنبه ، 9 اکتبر 2014     11:42 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

داداش یه لینک دانلود آموزش برات میزام سرفصل های خوبی داره فکر کنم قبلا خودم دیدمشون خوبه حداقل برای من مفید بود و فکر کنم کارت رو راه بندازه

لینک

2  تشکر
پنجشنبه ، 9 اکتبر 2014     11:56 ق.ظ #

Mortaza Asbahi

Subscriber
6 پست4 تاپیک

ممنون از دوتا سون لرنی های عزیز برم ببینم چیکار می تونم بکنم (:

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 12 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .