شبکه اجتماعی

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 3 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 747 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 21 آگوست 2013     11:01 ب.ظ #

4web

Subscriber
62 پست34 تاپیک

با سلام و خسته نباشید اول از همه میخوام از شما دوستان  تشکر کنم که بی وقفه در حال اموزش و گسترش نت ایران هستید من در حال طراحی یک اسکریپت شبکه اجتماعی هستم ولی یه جا به مشکل بر خوردم من وقتی که یک کاربر ورود میکنه با استفاده از سیشن نام کاربری اونو میگیرم و اگر خواست پست ارسال کنه با استفاده از نام کاربریش میام ایدیش رو ثبت میکنم تا بتونم پست هاشو به خودش نشون بدم ولی نمیدونم چطور بیام وتو صفحه فقط پست هایی که برای یک کاربر هستند نشون بدم مثلا فرض کنید ما یه نفر داریم با ایدی 1 من میخوام وقتی که وارد صفحه hom.php میشه بیاد فقط پست هایی که ای دی 1 دارن رو نشون بده راستش اینقد فکر کردم یه مقدار گیج شدم با تشکر از شما دوستان عزیز

0  تشکر
چهار شنبه ، 21 آگوست 2013     11:06 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب مگه توی جدول پست ها ستون نویسنده پست یا ID نویسنده رو نداری؟ با همین باید یه کوئری رو بنویسی و تمام اون پست هایی که واسه این کاربره رو بگیری،خودتم میگی موقع موقع ورود تو سشن ذخیره میکنی.پس از همین استفاده کن.

1  تشکر
چهار شنبه ، 21 آگوست 2013     11:10 ب.ظ #

4web

Subscriber
62 پست34 تاپیک

خیلی ممنون از پاسختون اقا کیوان راستش اصلا مغزم گیر پاچ کرده بود سر این موضوع این شب نخوابیدن ها روم تاثیر گذاشته :) بازم ممنون از پاسختون

0  تشکر
پنجشنبه ، 22 آگوست 2013     9:15 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب خدا رو شکر،یه نکته دیگه اون ستون نویسنده پست یا ID نویسنده پست توی جدول پست ها باید به صورت کلید خارجی و رفرنس به خود ID در جدول کاربران یا نویسندگان تعریف بشه،برای اطمینان از اینکه مقادیری که توی این فیلد قرار میگیره حتما جزء مقادیر فیلد ID کاربر هست و اینکه مقدار غیر معتبر واردش نمیشه.

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .