سیستم امتیازدهی ستاره ای

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 2 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1357 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 8 ژانویه 2014     11:42 ق.ظ #

cuty

Subscriber
24 پست66 تاپیک

با سلام من در سایتم از کد پی اچ پی زیر برای سیستم امتیازدهیم استفاده می کنم

تنها مشکلی که وجود داره اینه که هر کاربر می تونه بی نهایت در سیستم نظرشو ثبت کنه از دوستان خواهش می کنم بهم بگوند چه تغییری روی این کد باید انجام بدم تا هر کاربر فقط یک دفعه رای بدهد. ممنون

1  تشکر
چهار شنبه ، 8 ژانویه 2014     5:09 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

استفاده از فایل برای اینکار کاملا نامناسبه . حتما از دیتابیس استفاده کنید .

برای مشکلی هم که گفتید باید آی پی رای دهنده های رو در دیتابیس ذخیره کنید و قبل از ثبت رای چک کنید که آیپی رای دهنده قبلا رای داده یا نه . یا اینکه کوکی ست کنید ...

1  تشکر
پنجشنبه ، 9 ژانویه 2014     3:00 ب.ظ #

cuty

Subscriber
24 پست66 تاپیک

مرسی از اینکه راهنماییم کردید میتونید سایتی رو بهم معرفی کنید که کد امتیازدهی رو داشته باشه با  شرایطی که گفتم من این سیستم رو برای  سایتی می خوام که وردپرسی نیست برا همین نمیتونم از پلاگین استفاده کنم راهنماییم کنید ممنون میشم

0  تشکر
شنبه ، 11 ژانویه 2014     9:59 ق.ظ #

cuty

Subscriber
24 پست66 تاپیک

راستی این کد با رای کاربر یک فایل نوتپد ایجاد می کنه که میانگین رای و تعداد رای رو ذخیره میکنه این فایل نمیتونه دیتا بیس من باشه ؟

0  تشکر
شنبه ، 11 ژانویه 2014     4:16 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

یی سری سایتهای ابزاردهی وجود داره که چنین سیستمی رو دارند . بگردید پیدا می کنید .

کار با فایل های خیلی مناسب نیست برای این منظور . منظور من از دیتابیس mysql هست .

می تونید از فایل استفاده کنید ولی مناسب نیست ، پایدار نیست و ممکنه بعدا با مشکلاتی مواجه بشید .

1  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .