سوال: Trace کردن کد php

این تاپیک 3 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد سوری ،‏ 1 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1034 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 1 جولای 2014     3:19 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

دوستان سلام خسته نباشید

میخواستم بدونم کد های php رو چه جوری میشه trace یا به قوله خودمون همون خط به خط اجرا کرد و نتیجه رو دید. چون من الان اینجوری کار میکنم که کد ها تغییر میدم بعد آپلود یا save میکنم رو هاست بعد صفحه رو ریفرش میدم ببینم فرقی میکنه یا نه. ولی اینجوری خیلی عذاب آوره و در واقع نمیشه دقیق تشخیص داد مشکل از کجاست. ممنون میشم راهنماییم کنید

2  تشکر
چهار شنبه ، 2 جولای 2014     8:28 ق.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام

این نرم افزار بتونه بهت کمک کنه خطایابی یکی از کار هاش است  :
link
راستی با localhost آشنایی داری ؟ اون هم خیلی میتونه کمک کنه . با استفاده از برنامه های xampp یا wampserver میتونی یه هاست مجازی که به اینترنت هم نیازی نداره راه بندازی و بعد وردپرس رو روش نصب کنی و کد هاتو آزمایش کنی.

2  تشکر
چهار شنبه ، 2 جولای 2014     10:27 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

مرسی مهدی جان، ببین منظور من مثل وقتی بود که داری یه نرم افزار دسکتاپ مینویسی. میشه وسط اجرا، برنامه رو نگه داشت و بعد مثلا مقادیر متغییر ها و آرایه ها رو چک کرد و یا دید موقعی که کاربر رو یک دکمه کلیک میکنه حلقه دستوراتی اجرا میشه. حالا چون کد های php موقع اجرا سمت سرور اجرا میشه و خروجی رو به صورت html بر میگردونه و موقعی که داری مینویسی هم که تا رو سرور نره اجرا نمیشه چه local چه هاست. حالا من میخوام ببینم میشه وقتی یه صفحه وب که خودمون داریم مینویسیم و با php هست باز کردیم رو سیستم بعد مثلا ببینیم وقتی کاربر رو این لینک کلیک میکنه کد های php چه روندی رو دارن طی میکنن. نمیدونم رسوندم یا نه؟ تاحالا خودت اینکارن انجام دادی؟

0  تشکر
سه شنبه ، 1 نوامبر 2016     9:48 ق.ظ #

محمد سوری

Subscriber
1 پست0 تاپیک

سلام

برای دیباگ کردن برنامه های PHP می تونید از ابزار NuSphere استفاده کنید که یک دیباگر داخلی داره و خیلی بهتون کمک می کنه.

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .