سوال

این تاپیک 5 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمدسینا معراجیان ،‏ 3 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 935 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 27 ژوئن 2013     12:15 ق.ظ #

sedaghatmohamd

Subscriber
0 پست1 تاپیک

با سلام و احترام چطوری میشه یک افزونه به ورد پرس اضافه کرد ؟ منطورم اینه که افزونه ها را چطور باید به وردپرس اضافه کرد ؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 27 ژوئن 2013     12:56 ب.ظ #

keramatfar

Subscriber
20 پست7 تاپیک

سلام. من یک کد ثبت نام نوشتم.مشکل من اینست که می خواهم اگر کاربر ایمیل را صحیح وارد نکرد یا مثلا نام را خالی گذاشت جلوی فیلد مربوطه پیغام را بگذارد. کدی که من نوشتم کلی پیغام می دهد که با رنگ ابی در فایل html نشان دادم.کد php در فایل reg میباشد. کد html در فایل html می باشد و اما پیغامی که برای ایمیل بصورت جداگانه گذاشتم به رنگ قرمز در فایل html است اما error میدهد.اگر امکانش هست کمک کنید.

ممنون

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
جمعه ، 28 ژوئن 2013     1:15 ق.ظ #

محمدسینا معراجیان

Contributor
112 پست0 تاپیک

به مسیر زیر برید

wp-content/plugins

فایل خودون رو فعال کنید و از پیشخوان مدیریت بخش افزونه ها نسبت به فعالسازیش اقدام کنید

1  تشکر
جمعه ، 28 ژوئن 2013     11:27 ق.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

[quote=12216]سلام. من یک کد ثبت نام نوشتم.مشکل من اینست که می خواهم اگر کاربر ایمیل را صحیح وارد نکرد یا مثلا نام را خالی گذاشت جلوی فیلد مربوطه پیغام را بگذارد. کدی که من نوشتم کلی پیغام می دهد که با رنگ ابی در فایل html نشان دادم.کد php در فایل reg میباشد. کد html در فایل html می باشد و اما پیغامی که برای ایمیل بصورت جداگانه گذاشتم به رنگ قرمز در فایل html است اما error میدهد.اگر امکانش هست کمک کنید. ممنون [/quote]

سلام

سوال جدید ==> تاپیک جدید

1  تشکر
جمعه ، 28 ژوئن 2013     4:03 ب.ظ #

keramatfar

Subscriber
20 پست7 تاپیک

سلام ببخشید من هنوز جوابمو نگرفتم.می خوام که پیغام هر فیلد جلوش نشون داده بشه.کد هارو براتون فرستادم

ممنون میشم اگه کمکم کنید.

0  تشکر
جمعه ، 28 ژوئن 2013     6:33 ب.ظ #

محمدسینا معراجیان

Contributor
112 پست0 تاپیک

[quote=12269]سلام ببخشید من هنوز جوابمو نگرفتم.می خوام که پیغام هر فیلد جلوش نشون داده بشه.کد هارو براتون فرستادم ممنون میشم اگه کمکم کنید. [/quote]

دوست عیزیز گفتن که ! تاپیک جدید ایجاد کنید پرسشتون رو مطرح کنید

1  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .