سوال: ویرایش کد های سایت روی هاست

این تاپیک 8 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  hamid7n ،‏ 2 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 769 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 5 ژوئن 2014     11:02 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام دوستان خسته نباشید
میخواستم بدونم واسه ویرایش کدهای سایت روی خود هاست. منظورم اینکه به هاست بریم یک صفحه رو باز کنیم کدها رو تغییر بدیم و ذخیره کنیم. واسه اینکار راهی به جز استفاده از ویرایشگر خود هاست هست. به عنوان مثال هاست من با cpanel هست. وقتی میخوام قسمتی از کدهای یکی از صفحات رو ویرایش کنم میرم تو فایل منیجر با همون editor خودش انجام میدم و... اما اون خیلی سادس و امکانات کمی هم داره فقط واسه چند خط و ویرایش های کوچیک خوبه. میخواستم بدونم برنامه ای هست که بشه فایل های روی هاست رو باهاش مثل وقتی که روی لوکال داریم کار میکنیم به عنوان مثال با phpStorm اونجوری کار کرد. یا همین phpStorm و امثال هم رو میشه به هاست متصل کرد به طوری که فایل ها و دیتابیس و غیره اونجا رو هاست باشه اما رو سیستم با این ویرایش رو انجام داد و ذخیره کرد و باز نتیجه رو هم همونجا با ریفرش دادن صفحه آنلاین دید. نمیدونم رسوندم یا نه
ممنون میشم راهنمایی کنید

0  تشکر
جمعه ، 6 ژوئن 2014     12:00 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

بله براحتی میتونی اینکار رو انجام بدی کافیه در دریم ویور از طریق مشخصات ftp که میزبان هاستت در اختیارت میزاره به هاست متصل بشی بقول معروف عمل sync رو انجام بدی بعدش براحتی میتونی فایل هایی که در هاستت هست رو در دریم هم ببینی و ویرایش و ذخیره کنی ...

4  تشکر
جمعه ، 6 ژوئن 2014     11:45 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

الان رفتم واسه دریم ویور انجام بدم اطلاعات رو وارد کردم اما خطا میده. یه شماره پورت داره که رو 21 هست اونو نمیخواد تغییر بدم؟

0  تشکر
جمعه ، 6 ژوئن 2014     2:56 ب.ظ #

hamid7n

Subscriber
50 پست1 تاپیک

راه دیگرش هم اینه که به وسیله filezila به هاستتون متصل بشید و داخل نرم افزار فایل مورد نظر رو راست کلیک کنید و گزینه view/edit کلیک کنید که اون فایل با نرم افزار پیشفرض تعریف شده روی ویندوزتون باز میشه و با سیو کردن فایل دوباره آپلود میشه .

2  تشکر
جمعه ، 6 ژوئن 2014     3:02 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

فایل زیلا رو باید روی سیستم نصب کنم؟

0  تشکر
جمعه ، 6 ژوئن 2014     3:12 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

باید برنامشو نصب کنید

2  تشکر
جمعه ، 6 ژوئن 2014     3:45 ب.ظ #

hamid7n

Subscriber
50 پست1 تاپیک

نسخه Client رو از ایت اصلی دانلود کنید و در سیستم خودتون مصب کنید .

filezilla-project.org

2  تشکر
جمعه ، 6 ژوئن 2014     9:37 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام

ممنون از راهنمایی هاتون دریم ویور که هرکار کردم نشد اگه میشد که خیلی خوب بود :( اما با فایل زیلا هم کارم راه افتاد دستتون درد نکنه، فقط الان یه مشکل دیگه هست. فایل هارو دانلود میکنه بعد با هر ادیتوری که باز میکنم کد ها همه تو یه خط هستند که کار واسه ویرایش رو خیلی سخت میکنه. چیکار کنم حالا؟ راه حلی داره؟

0  تشکر
شنبه ، 7 ژوئن 2014     8:53 ق.ظ #

hamid7n

Subscriber
50 پست1 تاپیک

برای مرتب کردن کدهای css و html می تونید فایلتون رو با Dreamweaver باز کنید  یا کدهاتون رو توی Dreamweaver کپی کنید و از منوی commands زیر منوی apply source formatting کدهاتون رو مرتب کنید .

2  تشکر
پست 1 تا 9 (از مجموع 9 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .