سوال: نصب و اضافه کردن افزونه وردپرس

این تاپیک 11 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  بهرام ،‏ 2 سال و 7 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1165 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 28 آوریل 2014     11:30 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام خسته نباشید

دارم سایتم رو با وردپرس راه اندازی میکنم. میخوام بدونم واسه یه سایت وردپرسی چه افزونه هایی معمولا نصب میشه و پرکاربرده که نصب کنم. نکته دیگه هم اینکه چون تاحالا نصب و کار نکردم واسه اضافه کردن و استفاده از امکانات یک افزونه فقط نصبش کافیه یا کاره دیگه هم داره مثل اضافه کردن کد تو فانکشن یا تنظیمات خاص دیگه ای اگه داره

0  تشکر
دوشنبه ، 28 آوریل 2014     11:37 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

یه چیز دیگه که یادم رفت. افزونه ای که نصب میکنیم حتما باید فارسی باشه؟ مثلا واسه جست و جو یا خبرنامه یا مهم نیست

0  تشکر
دوشنبه ، 28 آوریل 2014     2:40 ب.ظ #

hamid7n

Subscriber
50 پست1 تاپیک

سلام
افزونه های پیشنهادی من
البته باید طبق نیازهای خودتون افزونه های دلخواه رو نصب کنید
در مورد هر کدوم از افزونه های زیر سرچ کنید مطالب خوبی گیرتون میاد.

نیازی هم نیست که حتما افزونه فارسی باشه.

Captcha
WordPress Database Backup
WordPress SEO
WP-Parsidate
WP Keyword Suggest
WP Super Cache

2  تشکر
دوشنبه ، 28 آوریل 2014     4:20 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

ممنون و در مورد نصبش چی؟ چون الان advance search form رو گرفتم و واسه نصبشم طبق اون چیزی که تو آموزش ها اومده پیش رفتم. میخوام که یک قسمت جست و جوی پیشرفته رو تو هدر واسم اضافه کنه. بعد از نصب این کد رو تو فانکشن واسه اضافه کردن ابزارک به پوستم استفاده کردم.

و این کد هم برای فراخوانی اون ابزارک که همین سرچ هست تو هدر داخل دایو آوردم

اما نتیجه اینه که تو دیو این کد هارو مینویسه به جای نمایش ابزار جست و جو

و تمام کدم رو بهم میریزه

0  تشکر
دوشنبه ، 28 آوریل 2014     5:45 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

به نام خدا،سلام

بعضی از افزونه ها چند مدل نصب دارن.اون چیزی که تا الان فهمیدم اینه که نباید اون کد رو به توابع پوسته اضافه میکردین و فقط استفاده از کد فرخوان لازمه که اگه میخواین اونو تو هدر نمایش بدین باید کد های هدر رو دستکاری کنین.

0  تشکر
دوشنبه ، 28 آوریل 2014     6:08 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام

میشه بیشتر توضیح بدی سید جان، من تو هدر فقط فراخوان کردم دیگه تو قسمتی که واسش در نظر گرفتم. افزونش نصب شده چون تو قسمت ابزارک ها اومده و میشه تنظیماتش رو هم انجام داد.

0  تشکر
دوشنبه ، 28 آوریل 2014     7:07 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

اون تابعی که شما در فانکیشن قالبت کپی کردی لازم نیست،منظورم اون کد اولیه هست.

اینو حذف کن و بعد اول با ابزارک،افزونه رو تست کن.اگه درست بود بعد اون ابزارکو بردار و کد فرخوان افزونه رو بذار جایی که میخوای،اما اگه این دفعه خراب باشه یعنی تابع فرخوان افزونه رو اشتباه پیدا کردی.

0  تشکر
دوشنبه ، 28 آوریل 2014     7:18 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

خب اگه اینو بر دارم که کلا منو ابزارک از پیشخوان وردپرس حذف میشه. من طبق آموزش ها اینو اضافه کردم که بعد تو پیشخوان قسمت ابزارک اومد و بعد تونستم اینو نصب و اضافه کنم. فکر نکنم از این چیزا باشه، چند تا افزونه دیگه نصب و امتحان کردم با همین روال اونا اوکی اند و مشکلی نداره. حالا یک افزونه جست و جوی دیگه نصب کردم ajax search pro اینم خیلی جالبه و کارهم میکنه فقط نمیدونم چرا وقتی تو بادی و فوتر هست درسته اما وقتی میبرم تو هدر دیگه نمیشه تو باکسه سرچ چیزی نوشت. این وردپرس هم نفسه آدم رو میگیره.

0  تشکر
دوشنبه ، 28 آوریل 2014     7:23 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

والا نمیدونم،من توی انجمن خود وردپرس یه تاپیک خوندم که فهمیدم اصلا کد و تابعی نداره و فقط باید از ابزارک فعالش کرد و یا کد فراخوان رو تو قالب گذاشت.

اخه من خودم تا حالا همچین افزونه ای ندیدم که لازم باشه براش تو فانکیشن کدی بذاری.

ظاهرا فایلی که پیوست کردم مشکل نداره،یه تست بزنید.

اره،بعضی وقتا خیلی اعصاب خوردکنه.

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
1  تشکر
دوشنبه ، 28 آوریل 2014     7:35 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

نه اینم مثل همون یکی میشه. اون قسمت تو فانکشن رو هم حذف کردم که دیگه کلا سیستم ابزارک و ... حذف میشه دیگه

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 12 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .