سوال: مدیریت تصاویر در وردپرس؟

این تاپیک 6 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  بهرام ،‏ 2 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 630 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 25 ژوئن 2014     2:03 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام

سایتی که دارم روش کار میکنم واسه هر پست 4-5 تا تصویر داره و روزانه شاید 10-20تا پست هم داشته باشه. حالا چیزی که تو نگاه اول متوجه شدم اینکه با اینهمه تصویر احتمالا به مشکل میخوریم. چه به لحاظ حجم چه به لحاظ شلوغی کار. الان زمانی که میخوایم تصاویر رو واسه یه پست انتخاب کنیم میره به قسمت کتابخونه که اونجام همه عکس ها رو پشت هم ردیف کرده. تعداد عکس های ما هم که خیلی زود به چند هزار تا میرسه. خوب خیلی شلوغ میشه. میخواستم بدونم راهکاری سراغ دارین راهنمایی کنید. یا حداقل اینکه بشه این عکس هارو دسته بندی کرد مثلا عکس های هر پست تو یک فولدر باشه یا چیزی شبیه به این که اینجوری شلوغ نشه.

با تشکر

0  تشکر
چهار شنبه ، 25 ژوئن 2014     10:30 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام
ایم مطلب رو بخون :
link

2  تشکر
چهار شنبه ، 25 ژوئن 2014     11:49 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

مرسی مهدی جان از این که چیزی نفهمیدم. فکر میکنم باید nextgen gallery رو نصب کنم. فقط چون حجمش زیاده گفتم ببینم زاه حل یا تکنیکه دیگه ای نداره

0  تشکر
پنجشنبه ، 26 ژوئن 2014     5:48 ق.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

به لینیکی مه دادم رفتی ؟

این افزونه ای که گفته هنگام آپلود عکس می تونی دسته بندی مربوط به اون رو انتخاب کنی تا تصاویر دسته بندی بشوند .

اون nextgen gallery که گفتی برای ساخت گالری هست و فکر نکنم به درد بخوره .

1  تشکر
پنجشنبه ، 26 ژوئن 2014     10:14 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

آخه افزونه ای نذاشته. گفته واسه دسته بندی تصاویر دو تا روش هست که اولی با کد و دومی با افزونه. گفته اول با کدش رو توضیح میده که اصلا نگفته بعد افزونه رو توضیح داده اما نه معرفی کرده که خود آدم بتونه دانلود کنه نه لینک دانلود گذاشته. شایدم من متوجه نشدم.

0  تشکر
پنجشنبه ، 26 ژوئن 2014     12:14 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

nexGen هم بدرد نخورد، فکر میکردم قسمتی برای دسته بندی و مدیریت تصاویر داشته باشه اما کلا یه داستانه دیگه داره واسه خودش

0  تشکر
پنجشنبه ، 26 ژوئن 2014     12:28 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

یافتم! اینم لینکش اگه کسی مثل من لازم داشت.
Media File Manager Advanced

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .