سوال: طراحی یک برگه متفاوت

این تاپیک 10 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  بهرام ،‏ 2 سال و 7 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1215 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 7 می 2014     8:17 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام خسته نباشید

میخواستم بدونم چه طور برای یک برگه در وردپرس یک صفحه خاص و جداگانه میشه طراحی کرد. من تو منو برگه هارو نمایش میدم و به عنوان مثال یک برگه با عنوان لیست قیمت دارم که میخوام وقتی کاربر روی اون کلیک کرد صفحه ای که مخصوص خودش طراحی کردم باز بشه به عنوان مثال price.php. و محتواش و طراحیش با سایر صفحات متفاوت باشه ولی یک صفحه ایستا نباشه و بشه از طریق وردپرس مدیریتش کرد. نمیدونم رسوندم یا نه؟ :(

0  تشکر
چهار شنبه ، 7 می 2014     8:24 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

به طور پیش فرض همه صفحات با page.php باز میشن اما در این مورد صفحه خاص خودش باز بشه و از page.php تبعیت نکنه

0  تشکر
چهار شنبه ، 7 می 2014     8:31 ب.ظ #

طاها دریس

Authorplus
VIP
451 پست5 تاپیک

سلام.

یک فایل php در کنار سایر فایل های قالب ایجاد کنید. با نام دلخواهتون.

بعد اول فایل این کد رو قرار بدین (حتما!) :

بجای simple page هر چی دوست داری بنویس، ولی این تکه حتما باید باشه،

حالا چیزی رو که میخوای طراحی کن.

بعد واسه نمایش دادنش، یه برگه ایجاد کن، موقع ایجاد برگه سمت چپ پایین باکس تنظیمات انتشار یه باکس دیگه هست به اسم صفات برگه، یه گزینه ای بهش اضافه میشه، به نام قالب  از اون میتونی قالب برگه رو به صفحه ای که ایجاد کردی تغییر بدی.

6  تشکر
پنجشنبه ، 8 می 2014     6:37 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

میشه چندتا از این برگه ها داشت دیگه، آره؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 8 می 2014     8:55 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

من میخوام یک صفحه واسه لیست قیمت هام درست کنم. موندم این صفحه رو چه جوری پیاده سازی کنم. کلا استاتیک باشه چون یکبار که طراحی بشه ممکنه روزی فقط چندتا قیمت عوض بشه یا نهایتا یکی دوتا آیتم عوض بشه. حالا اگه بخوام یکی از برگه های وردپرس باشه باید او آیتم ها و قیمت هاشون هر کدوم به صورت یک پست باشن دیگه؟ که تو یه دسته خاص اند و تو صفحه خاص خودشون با قالب خودش که حالت لیست وار داره نمایش داده بشند. آره اینجوری باید پیاده سازی کنم!؟ اما باز اینکه این پست ها و دسته تو جاهای دیگه سایت و صفحات دیگه نمایش داده نشند و مهم تر از همه اینکه من تو تنظیمات وردپرس گفتم تو هر صفحه 9تا پست نشون بده اما اینجا میخوام تمام لیست که شاید 100 تا هم بیشتر باشه تو یه صفحه نمایش داده بشه. حالا اگه استاتیک باشه جوری هست که وردپرس این صفحه رو هم به عنوان یکی از صفحات سایت قبول کنه و به عنوان مثال تو سرچ و ... محتویات این صفحه رو هم در نظر بگیره؟

راهنماییم کنید که حسابی گیج شدم

0  تشکر
پنجشنبه ، 8 می 2014     11:36 ب.ظ #

طاها دریس

Authorplus
VIP
451 پست5 تاپیک

سلام.

[quote=25935]میشه چندتا از این برگه ها داشت دیگه، آره؟[/quote]

بله بینهابت صفحه میشه ایجاد کرد. فقط اسمشون شبیه هم نیاید باشه.

[quote=25937]موندم این صفحه رو چه جوری پیاده سازی کنم[/quote]

این صفحه حاوی چه چیزی هست؟ لیست قیمت خودرو ها که به صورت پست تو صفحه اصلی نمایش داده میشن؟ میخوایید اینجا فقط قیمتشون نمایش داده بشه؟

[quote=25937]حسابی گیج شدم[/quote]

منم!! لطفا دقیقا بگین چی میخوایید نمایش بدین؟

3  تشکر
جمعه ، 9 می 2014     12:26 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

D: نه میخوام یه صفحه اضافه کنم که توش اسم و مدل هر ماشین، قیمت کارخانه و بازار درج شده باشه. در واقع یه جدول سه ستونه

0  تشکر
جمعه ، 9 می 2014     1:21 ق.ظ #

طاها دریس

Authorplus
VIP
451 پست5 تاپیک

توی اون صفحه، یک while برای نمایش مطلب بذار، بعد هنگام ایجاد برگه، جدولت رو ایجاد کن، و قالب رو همین صفحه انتخاب کن. همین، حالا هر وقت خواستی چیزی کم و زیاد کنی، برگه رو باید ویرایش کنی.

3  تشکر
جمعه ، 9 می 2014     9:41 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

خوب متوجه نشدم. میشه بیشتر توضیح بدین. یعنی واسه هر ماشین یه پست باید ایجاد کنم؟ بعد قالب اون صفحه هم جوری باشه که این پست ها تو یه حالت جدول مانند به نمایش در بیان؟

خوب حالا اگه واسه هرکدوم از این آیتم های لیست قیمتم یک پست ایجاد کنم، بعد چه جوری معلوم کنم که این پست ها فقط تو این صفحه نمایش دادن بشن و قاطی مطالب بقیه صفحه ها نشن و فقط تو این صفحه نمایش داده بشن؟ بعدم اون که واسه هر صفحه تو وردپرس تعریف کردم 9تا پست نشون بده اما اینجا میخوام همه رو تو یک صفخه نشون بده. شاید 50-60 تا بشه به صورت لیست وار نمایش بدم

میشه بیشتر راهنمایی کنید؟ یه لیست قیمت ساده میخوام

0  تشکر
شنبه ، 10 می 2014     12:19 ق.ظ #

طاها دریس

Authorplus
VIP
451 پست5 تاپیک

تایم بده کی آنلاینی تا با هم صحبت کنیم.

face to face  بهتر متوجه میشی 😀

2  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 11 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .