سوال: راهنمایی در مورد تابع add_action

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  بهرام ،‏ 2 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1003 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 12 ژوئن 2014     1:19 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام

برای نمایش مطالب یک نوع پست سفارشی custom-post-type تو یه صفحه سفارشی custom-post-type-single.php به مشکلی خوردم. کاستوم پست تایپم اسمش Car بود و برای نمایش مطالب مربوط به این نوع پست در یک صفحه با تم مجزا هم از single-Car.php استفاده کردم که رو لوکال هم کار میکرد و بخوبی جواب میداد اما حالا که آپ کردم ج نمیده و کار نمیکنه. انگار single-Car رو نمیشناسه که پست های مربوط به Car رو با اون نشون بده. از single معمولی استفاده میکنه. کد هارو هم چند بار مرور کردم. اگه کسی راه کاری داره دریغ نکنید لطفا

یه چیز دیگه هم اینکه موقع تعریف Custom post type این قسمت

هم add action کارش چیه و چه کاربردی داره و هم این init این دوتا رو هم نفهمیدم مخصوصا init.
کدکس رو هم خوندم. ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان که کارم گیره

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
پنجشنبه ، 12 ژوئن 2014     3:29 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

حرف C رو در فایل single-Car.php کوچیک بنویس ببین درست نمیشه . لینوکس به حروف کوچک و بزرگ حساسه در اسم فایل ها . یعنی اسم فایلت بشه single-car.php .

وردپرس یه سری hook داره . یه چیزی که معلوم می کنه در چه زمانی چه کاری انجام بشه . در add_action پارامتر اول که init هست میگه همون اول کار که هسته ی وردپرس می خواد اجرا بشه (در هنگام initialization) تابع my_custom_post_Car رو اجرا کن که اون تابع پست سفارشیتو میسازه .

4  تشکر
پنجشنبه ، 12 ژوئن 2014     6:36 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

ممنون درست شد. آخه موقع تعریف پست هم c بزرگ بود واسه همین فک کردم باید یزرگ باشه

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .