سوال در موزد بکاپ گیری از هاست

این تاپیک 3 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  farshid darvishi ،‏ 2 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 698 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 26 ژوئن 2014     4:38 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

سلام به همه اساتید

دوستان من یه سوالی برام پیش اومده.وقتی که ما در هاستمون روی دکمه ی ایجاد بکاپ کلیک میکنیم هاست شروع به ساخت اون میکنه و سپس  ما باید اون رو دانلود کنیم.پس در واقع اون بک اپ داره یه حجمی از هاست ما رو اشغال میکنه.میخواستم بدونم ایا میشبه اون رو حذف کرد و یا کاری کرد که مستقیم بیاد رو سیستم ما و روی هاست حجمی اشغال نکنه؟

ممنون مشیم راهنمایی کنید

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
جمعه ، 27 ژوئن 2014     3:55 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام

خب اگر حذف کنید که بکاپ مورد نظرتون پاک میشه .. میتونید بکاپ رو برای خودتون دانلود کنید و سپس حذفش کنید .. البته اگر فول بکاپ باشه، این کار اصلا مقرون به صرفه نیست، چون حجم فول بکاپ معمولا خیلی بالاست ..

اگر از هاست اشتراکی استفاده میکنید، معمولاً سرویس دهنده ها به صورت منظم، خودشون بکاپ گیری می کنند.

0  تشکر
شنبه ، 28 ژوئن 2014     3:39 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

ببخشید متوجه جوابتون نشدم.خب من فول بکاپ میگیرم همیشه و مشکلم این هست که نمیدونم چجوری حذفش کنم.میشه بگین بعد از دانلود چجوری میتونم اونا رو حذف کنم؟الان هاستم داره پر میشه.

0  تشکر
شنبه ، 28 ژوئن 2014     8:04 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

farshid darvishi

Subscriber
9 پست0 تاپیک

اگه هاستتون سی پنل هست به file manager برو و یک مرحله برگرد عقب (یعنی روت هاست) که میتونی فایل بک آپ که زیپ هست ببینی...

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .