سوال در مورد php

این تاپیک 3 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  lili ،‏ 3 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1545 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 12 مارس 2013     4:32 ب.ظ #

mohsenmgh

Subscriber
2 پست2 تاپیک

سلام

من یه سوال داشتم میخوام یه صفحه درست کنم که یه تکست باکس و یه دکمه ارسال داشته باشه که وقتی توی تکست باکس یه لینک رو تایپ میکنم و دکمه ارسال رو میزنم بره و توی یه قسمت خاص درون صفحه اچ تی ام الم که ادرس لینک هست ذخیره بشه .
نظر خودم: فکر کنم باید یه تابع تعریف کنم و اسم این تابع رو درون قسمت لینک صفحه اچ تی ام الم بذارم اما نمیدونم چطور این کار رو کنم .
ممنون میشم کمکم کنید برام خیلی با ارزشه

0  تشکر
چهار شنبه ، 13 مارس 2013     4:34 ب.ظ #

مهشاد کلانتری

Author
VIP
432 پست67 تاپیک

یکم واضح تر منظورتون رو میگین؟

0  تشکر
یکشنبه ، 17 مارس 2013     3:33 ق.ظ #

طاها دریس

Authorplus
VIP
451 پست5 تاپیک

سلام.

بنظرم این کد بدردتون بخوره :

البته من متنی که ذخیره شده رو در زیر تکست باکس چاپ کردم، اما شما میتونید هر کجا ک خواستین فق با تایپ دستور

لینک ذخیره شده رو نمایش بدین

0  تشکر
یکشنبه ، 2 ژوئن 2013     8:43 ب.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

سلام من یه سوال دارم که نمیدونم به این بخش ربطی داره یا نه لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم.من یه جدول دارم که توش کامنت ها و نشون میده و روبروی سطری که مخصوص به یک نفره یه دکمه برای پاسخ دادنه هست روی این دکمه که کلیک میشه یه باکس باز میشه که فرم داره و ایمیل همون کاربر به طور پیش فرض اونجا گذاشتم و به خوبی کار میکنه ولی زمانی که این فایلی که کدهای php ام اونجا هست و توی صفحه ی اصلیم که میخوام این اتفاق بیفته include میکنم کار نمیکنه یعنی دکمه رو که میزنم اون باکسه اصلا باز نمیشه ولی وقتی که لینک css و پاک میکنم درست میشه در ضمن این باکسه که قراره نمایش بده براش js گذاشتم ممنون میشم اگه کمکم کنید

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .