سوال در مورد CIW

این تاپیک 4 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 2 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1165 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 23 ژوئن 2014     7:44 ب.ظ #

mm021

Subscriber
65 پست15 تاپیک

با  سلام و عرض خسته نباشید به شما دوستان محترم و مدیر و  نویسندگان زحمت کش سون لرن .

یه سوال دارم ازتون ؟؟؟؟

می خوام کلاس های CIW برم تو  مجتمع فنی تهران . یا همون طراحی وب خودمون .  گفتن که  بهمون  مدرک معتبر میدن مدرک CIW یا  CIW Master , وب مستر . چون خیلی علاقه دارم به برنامه نویسی تحت وب  دارم زود تر اقدام می کنم به یاد گرفتن اش اخه شندیم که تو  دانشگاه چیز خاصی یاد نمی دن . گفتم که برم کلاس هاش و به طور حرفه ایی دنبال کنم . قبل اقدام هم اومدم پیش شما ها که من رو راهنمایی کنید .؟؟؟؟؟؟

چیکار کنم ؟؟؟!!!!

برم یا نرم

ممنون می شم که من رو  راهنمایی کنید  در مورد این مسئله  ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
دوشنبه ، 23 ژوئن 2014     10:41 ب.ظ #

aligh

Subscriber
136 پست33 تاپیک

سلام دوست عزیز . شاید راهنمایی من یکم خنده دار باشه چون من خودم 16 سالم هست و یه سال از شما کوجکترم . منم قبل اینکه خودم برنامه نویسی رو شروع کنم همش دنبال کلاس بودم . هر جاهم رفتم گفتن مدرک معتبر میدن ولی من از هرکی توی همون آموزشگاه که مدرک مثلا معتبر گرفته بودن سوال کردم ، گقتن : ما مدرک گرفتیم اما اینقدری هم که اینا میگن ، معتبر نیست . به نظر من از اونایی که مدرک مورد نظر شما رو گرفتن(خصوصا همون آموزشگاه) سوال کن تا راهنماییت کنن .

حالا خارج از بحث مدرک ، اگه خودت یاد بگیری خیلی بهتره . چیزی که بهم ثابت شده رو میگم .

3  تشکر
دوشنبه ، 23 ژوئن 2014     11:15 ب.ظ #

mm021

Subscriber
65 پست15 تاپیک

دوست خوبم اقا علی خسته نباشی مرسی که پاسخ دادی . من خودم زیاد مدرک مد نظرم نیست واسم مهم نیست اصل یادگیری برام مهمه . می خوام ببینم   اموزش هاشون  خوبه یا نه کامل یاد میدن ؟؟؟؟. اخه با یکی مشورت کردم گفته شما که انقدر می خوای هزینه کنی بری کلاس  نکن سال دیگه   دانشگاه میری  یاد میگیری  .  بعد اومدم با یه نفر دیگه که دانشگاه رفته و رشته برنامه نویسی زده پرسیدم میگه نه چیزی یاد ندادن به ما ؟؟؟؟؟

من بین این دو راهی گیر کردم .

اخر یاد میدن یا نمی دن ؟؟؟؟؟؟

:)  :(

به خاطر همین اومدم تو سون لرن سوال رو پرسیدم که کسایی که تجربه دارن من رو راهنمایی کنند ♥

بازم ممنون اقا علی ♥♥♥

0  تشکر
سه شنبه ، 24 ژوئن 2014     12:04 ق.ظ #

وحید مجیدی

Subscriber
1 پست0 تاپیک

سلام دوست عزیز

یقینا شما داری بهترین کار رو میکنی

من یکی از مدرسان مجتمع فنی تو رشته ciw هستم .

بازار کار خوبی داره . پشیمون نمیشی 😉

3  تشکر
سه شنبه ، 24 ژوئن 2014     1:01 ق.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام دوست عزیز

من الان دارم دکترای نرم افزار می خونم و هر سه مقطع کارشناسی، ارشد و دکترا رو هم دانشگاه شیراز بودم که جزو دانشگاه های خوب و معتبر کشور هست . صراحتا اعلام می کنم که با رفتن به دانشگاه و خوندن درسای دانشگاه، طراحی وب یاد نمی گیری و اصلا چنین چیزی اونجا تدریس نمیشه (مگه اینکه یه درس اختیاری ارائه بدن) . خودت باید در کنار درسات این زمینه رو یاد بگیری و کار کنی !

ولی تو دانشگاه اصولی و مهندسی یاد می گیری برنامه نویسی رو . یعنی از پایه خوب بار میای! اگر پایه ات قوی باشه و اصول رو خوب بلد شی یاد گرفتن زبون برنامه نویسی جدید اصلا کار سختی نیست!

در کلاس هایی که در موسسات دیگه ارائه میشه هدف بیشتر آماده سازی کاربر برای بازار کاره و ممکنه زیاد روی اصول تمرکز نکنند و مستقیما برن سراغ برنامه نویسی کاربردی برای ساخت و ایجاد برنامه های مختلف .

شخصا هیچ وقت کلاس آموزشی طراحی وب نرفتم و تمام مواردی که یاد گرفتم و کار می کنم همه و همه به خاطر علاقه ی شدید خودم به طراحی وب بود. این نکته رو هم بگم که یادگیری اصولی برنامه نویسی توی دانشگاه به شدت به پیشرفتم تو این موارد کمک کرده !

در عوض یه کلاس خوب خیلی می تونه ادم رو جلو بنداره، ولی اگر خودتم واقعا بخوای، یه کتاب خوب و تمرین خوب هم می تونه به همون میزان موثر باشه . برای رفع مشکلاتت هم باید بلد باشی خوب سرچ کنی . جواب همه ی مشکلاتت رو تو فضای اینترنت (مخصوصا سون لرن ;D و البته وبسایت های خارجی) می تونی پیدا کنی .

همه چیز به علاقه، پشتکار و تلاش خودت بستگی داره !

• می تونی بهترین کلاسا رو بری و تمرین و تلاش نکنی و چیزی یاد نگیری .
  • می تونی تو خونه پای اینترنت بشینی و کلی بخونی و تمرین کنی و همه چیزم یاد بگیری .
9  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .