سوال در مورد طراحی قالب

این تاپیک 4 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  s.alifarrokh ،‏ 2 سال و 7 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 704 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 2 می 2014     7:54 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

سلام

من مطالب html5 رو که مطالعه کردم یه سوالی برام پیش اومد،چجوری باید صفحه وب رو قالب بندی کرد؟به لحاظ تگ هاش میگم.

مثلا برای یه قالب دو ستونه من اینجوری مینویسم

میخوساتم بدونم ایا این مدل کد نویسی قالب خوبه؟میشه بهینه ترش کرد یا نه؟برای این که با تغییر زوم به هم نریزه باید چجوری استایل دهی کرد؟

0  تشکر
شنبه ، 3 می 2014     3:32 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام

الگوش تقریبا همینه اما خوب به کد نویسی و استایل بیشتری نیاز داره پیشنهاد میکنم سری آموزشی قالب رو مطالعه کنی...

0  تشکر
شنبه ، 3 می 2014     3:53 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

ممنون فهمیدم باید چیکار کنم اما یه سوال برام پیش اومد،برای طراحی قالب و اتسایل دهی بهش،چه جاهایی بهتره از position و left و right اش و چه جاهایی از margin  و padding استفاده کینم؟

چون من زمانی که تازه داشتم یاد میگرفتم یه قالب ساختم و طوری شده بود وقتی کد html فوتر رو وارد میکردی میومد اول صفحه وا میستاد و بعدا فهمیدم که به خاطر استفاده بیش از حد از position بوده.

البته این نظریه که خودم داشتم،چون فکر میکنم خیلی جاهای بدون تحرک و غیر قابل تکرار گذاشته بودم.

0  تشکر
شنبه ، 3 می 2014     6:38 ب.ظ #

aligh

Subscriber
136 پست33 تاپیک

سلام دوست عزیز .

برای همه این مشکلات پیش میاد . فقط یه نکته ی  خیلی خیلی مهم بهت بگم که شما اصلا نباید برای قالب بندی قالب از خاصیت position استفاده کنی چون position موجب میشه با تغییر رزولوشن قالب ، قالب از اون چیزی که شما انتظار داری در بیاد و البته یک سری مشکلات دیگه.

همین طور که آقای صالحی هم گفتن بهتره از سری آموزشی طراحی قالب سایت استفاده کنید.

0  تشکر
شنبه ، 3 می 2014     7:38 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

ممنون از کمک همگی،انشاء الله بتونم جبران کنم.:)

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .