سوال در مورد افزونه سئو و نقشه سایت

این تاپیک 6 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مهران ،‏ 4 ماه و 1 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 210 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
دوشنبه ، 1 آگوست 2016     1:11 ب.ظ #

محمد جواد آشتیانی

Subscriber
VIP
11 پست2 تاپیک

سلام

میخوام سایت روی وردپرس بزنم اما در مورد سئو مشکل دارم . به نظرتون افرونه سئو yoast  خوبه ؟ با این میشه سایت مپ زد؟

در ضمن یک سوال از مدیر سایت الان من از طریق گوگل وارد شدم رمز یا چیزای دیگه سیستمم در دسترس سایت هست؟

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
دوشنبه ، 1 آگوست 2016     3:14 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

سلام دوست عزیز محمد جواد آشتیانی

مبحث سئو کلا چیزی نیست که بشه با یه افزونه ساده توش موفق شد،حالا جدای بحث تولید محتوا،اگر قرار بود افزونه ی yoast یا all in one یا هر افزونه ی دیگه سایت ما رو سئو کنه اون وقت همه یه سایت وردپرسی میزدن و توی گوگل اول می شدند! اگر با این افزونه کار کرده باشید هم حتما دیدید که چراغ هایی به منزله ی مجوز عبور داره که چیز مطلقی نیست و وبمستر با توجه به نیاز هاش میتونه به اونا توجه نکنه!

اینا رو گفتم تا بگم سئو به این سادگی ها نیست که بشه از یه افزونه انتظارات زیادی داشت ولی در کل افزونه ای است که مورد تاییده و من هم توصیه می کنم ازش استفاده کنید،سایت سون لرن هم از این افزونه استفاده میکنه

در مورد نقشه ی سایت هم توصیه می کنم از این افزونه استفاده کنید (google xml sitemaps) افزونه ی مورد تاییده و کارش در ساخت سایت مپ عالی

موفق باشید.

6  تشکر
دوشنبه ، 1 آگوست 2016     3:56 ب.ظ #

محمد جواد آشتیانی

Subscriber
VIP
11 پست2 تاپیک

بله میدونم . کیفیت مطالب لینک داخلی و.... تاثیر داره اما یک افزونه هم کار خودشو میکنه یعنی نمیشه گفت بدون افزونه سئو هست سایت و نمیشه گفت وقتی افزونه هست اما قالب و مطالب درست نیست سایت سئو هست . بابت پیشنهاد افزونه سایت مپ ممنون . برای کارای بهینه سازی به نظرتون چیکار باید کرد و اگر افزونه ای برای وردپرس میشناسید که ادیتور مطالب رو تغییر بده و امکانات بده بهش ممنون میشم . در ضمن برای امنیت و افزایش سرعت میشه راهنمایی کنید ؟

0  تشکر
دوشنبه ، 1 آگوست 2016     3:57 ب.ظ #

محمد جواد آشتیانی

Subscriber
VIP
11 پست2 تاپیک

در ضمن شما افزونه yoast  رو پیشنهاد کردید؟

0  تشکر
دوشنبه ، 1 آگوست 2016     3:57 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

بعله افزونه yoast  افزونه ی بسیار خوبیه

4  تشکر
دوشنبه ، 1 آگوست 2016     4:12 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

افزونه ی Ultimate TinyMCE برای تغییر ادیتور مناسبه و امکانات زیادی رو بهش اضافه می کنه

افزونه ی W3 Total Cache برای کش می تونید استفاده کنید که سرعت رو بالا میاره همچنین بهتره قابلیت gzip رو فعال کنید
بهتره از این صفحه هم بازدید کنید
لینک

همچنین در سون لرن آموزش وردپرس در سیزده قسمت هست که 4 قسمت پایانی مربوط میشه به امنیت وردپرس و مطالب خوبی گفته شده که برای دیدن اونا باید کاربر vip سایت باشید ...
آموزش وردپرس - قسمت دهم - امنیت در وردپرس - بخش اول

4  تشکر
دوشنبه ، 1 آگوست 2016     4:14 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

مطلب زیر هم از سایت wpzone.ir است که بدون هیچ گونه تغییری براتون کپی پیست میکنم
افزونه های ورود دو مرحله ای
افزونه های زیادی برای این کار وجود دارد ، ما بهترین ها را برای شما معرفی میکنیم ، شما میتوانید هر کدام را که دوست داشتید انتخاب کنید !

Duo Two-Factor Authentication : بعد از نصب و فعالسازی این افزونه ، نیاز به نصب اپ آن بر روی تلفن هوشمند خود دارید . شما میتوانید تعیین کنید که کدام گروه کاربری نیاز به تایید موبایلی نیز دارند . در این حالت بعد از ورود نام کاربری و گذرواژه ، پنجره ای بر روی موبایل شما به نمایش در می آید که شما باید بر روی Confirm کلیک کنید و به این ترتیب ورود شما تایید میشود ! در روش های دیگر این افزونه ، کدی به تلفن هوشمند شما پیامک میشود و شما باید آن را در صفحه ورود وردپرس وارد کنید و بدین ترتیب تایید شوید .

Two Factor Auth : اگر به دنبال افزونه ای ساده تر میگردید ، Two Factor Auth را حتما امتحان کنید . این افزونه کد تایید شما را به ایمیل شما میفرستد و بنا بر این نیازی به تلفن های هوشمند ندارید . بعد از فعال سازی افزونه بر روی سایتتان ، نیازی به تنظیمات زیادی ندارید و کافیست کدی که به ایمیل شما فرستاده میشود را وارد کنید تا تایید شوید .
ورود دو مرحله ای از طریق هاست
علاوه بر استفاده از افزونه های بالا ، شما میتوانید به سادگی بر روی دایرکتوری wp-admin در هاست وردپرس خود ، گذرواژه و نام کاربری قرار دهید ! بدین ترتیب هنگامی که شما بخواهید به صفحه لاگین وردپرس بروید ، حتما باید نام کاربری و گذرواژه دایرکتوری را نیز وارد کنید ! بدین ترتیب شما دو رمز عبور را برای ورود به وردپرس وارد خواهید کرد !

5  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .