سوال در مورد استفاده از افزونه جت پک

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  سید محمد رضا صدیقی ،‏ 1 سال و 1 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 320 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 8 اکتبر 2015     9:41 ق.ظ #

سید محمد رضا صدیقی

Subscriber
203 پست21 تاپیک

سلام دوستان بنده خیلی وقته با وردپرس آشنایی دارم و سایت هام را با اون راه اندازی می کنم. و افزونه های زیادی کار کردم و اسم این افزونه را هم زیاد شنیده بودم ولی تا حالا نصبش نکرده بودم ببینم چه امکاناتی دارد. و اینکه میشه باهاش چه کار هایی کرد
تا اینکه برای یک بخش سایتم وقتی جست و جو می کردم به این افزونه برخوردم و وقتی نصبش کردم دیدم wow چه افزونه فوق العاده ای هست و خیلی از مواردی که مجبور بودیم برای هر کدومش یک افزونه جدید نصب کنیم یا یک عالمه کد استفاده کنیم خودش داره تازه به صورت اتومات داخل سایت قرار میده 😐

حالا دو تا سوال دارم
1- چرا وردپرس که خودشم اومده این افزونه را زده نمیاد و خیلی از قابلیت های عالی این افزونه را در هسته وردپرس قرار بده ؟

2- و مسئله دومم اینه که ما چطوری این افزونه را به صورت دستی مدیریت کنیم.
چون اگر از این افزونه استفاده کرده باشید می دونید که با فعال سازی یک بخش اون به صورت اتومات در قالب تغییرات اعمال میشه من نمی خوام اتومات اعمال بشه می خوام کد هاش را دستی در قالب قرار بدم همچین چیزی ممکن هست ؟
دلیل این مسئله هم این هست که این افزونه میاد در بخش  content تغییرات را میده و منم در قالبم اصلا از این استفاده نکردم و اکثر قالب با پست تایپ و زمینه دلخواه و... ایجاد شده.

0  تشکر
پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .