سوال در مورد استایل دهی

این تاپیک 4 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  حمید رضا مصطفی زاده ،‏ 11 ماه و 4 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 360 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 13 دسامبر 2015     11:39 ب.ظ #

حمید رضا مصطفی زاده

Subscriber
125 پست11 تاپیک

سلام دوستان

عزیزانی که میدونید چنین افکتی که بر روی تصویر ها میریم و hover میشیم opacity از صفر به یک تغییر و اینکه چطور اون رو ایجاد کنیم لطفا بفرمایید نظرتون رو چطور میشه ایجادش کرد؟

برای تداعی شدن بهتر سوالم مثه این افکت سایت

http://www.templatemonster.com/demo/44168.html

تشکر از همه شما

1  تشکر
یکشنبه ، 13 دسامبر 2015     11:47 ب.ظ #

MeshCaT

Subscriber
3 پست1 تاپیک

خیلی دوست دارم کمکتون کنم اما تازه دارم طراحی وب رو یاد میگیرم

2  تشکر
دوشنبه ، 14 دسامبر 2015     11:05 ق.ظ #

Syd Ali Bararsani

Subscriber
5 پست1 تاپیک

سلام.تقریبا جوابخودتون رو در سوالتون دادید.

باید بدونید برای رفتن موس بر روی یک المنت از ویژگی hover  و همچنین برای کاهش شفافیت عکس از opacity استفاده میشه که اگر opacity،یک باشه یعنی عکس به طور واضح و بدون تغییر نمایش داده میشه(حالت پیشفرض) اما هرچه به سمت صفر نزدیک بشه مثلا 0.2 عکس کدرتر نمایش داده میشه.

یک عکس با کلاس دلخواه مثلا ali ایجاد کنید حال اگر در استایل ها از این کد استفاده کنید تمام عکس های که کلاسشون ali هست با رفتن موس بر رویشان تار می شوند.

طبیعتا اگر بخواهید عکس اول تار و سپس واضح شود باید ابتدا برای خود عکس opacity کمتر از 1 تعریف کنید.

اگر نیاز به توضیح بیشتر بود در خدمتم

1  تشکر
دوشنبه ، 14 دسامبر 2015     11:26 ق.ظ #

Sadaf Asadi

Subscriber
4 پست0 تاپیک

همراه اول به پاس زحمتهای شما عزیزان وهمراهی شما سروران گرامی شارژهای5000هزارتومانی هدیه میده برای دریافت کافیه کده 1477871839رابه30589 وبرای دریافت اینترنت رایگان 1477871839رابه سامانه 205075ارسال کرده وشارژواینترنت رایگان دریافت کنید صدرصد تضمینی

1  تشکر
سه شنبه ، 15 دسامبر 2015     10:40 ب.ظ #

حمید رضا مصطفی زاده

Subscriber
125 پست11 تاپیک

سلام دوست عزیز کاربر Syd Ali Bararsani

ممنون بابت توضیحاتت.مهندس با این کاری که شما میگید باعث میشه که زمانی که ما بر روی عکسی میریم یا از شفافیت میشه کدر یا از کدر میشه شفاف.

تو این استایلی که خدمتت شما عرض کردم ما در واقع دو تا لایه روی هم داریم که لایه بالایی opacity آن کم هست جوری که عکس زیری نمایش داده شود و z-index بیشتری دارد نسبت به لایه زیرین.حال ما میخواهیم وقتی که می ریم بر روی تصویر لایه بالایی display:none بشه.

در ضمن positon لایه ها هم باید absoulote باشه.

ممنون میشم اگر به نتیجه ای رسیدید به من هم اطلاع بدهید.

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .