سوال در مود پسوند

این تاپیک 7 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد اسفندیاری ،‏ 2 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 777 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 26 می 2014     2:22 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

سلام

میخواستم بدونم ایا سایت هایی که با زبان asp ایجاد شدن پیشوند صفحاتشون .asp هست؟اگه نیست،چجوری میشه زبانی که یک سایت باهاش ایجاد شده رو فهمید؟

0  تشکر
دوشنبه ، 26 می 2014     6:29 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

سلام دوست عزیز.....برو سایت پایینی که معرفی میکنم.......یه Extension هست که هم برای firefox داره و هم برای chrome :

https://wappalyzer.com/download

بعد از اینکه نصب شد......حالا در نوار آدرس مرورگرت چیزی شبیه به تصویری که پیوست کردم میبینی.....از این به بعد در هر سایتی که بری بهت اطلاعات زیادی میده درباره اون سایت.....از قبیل با چه زبونی نوشته شده؟؟؟CMS چی هست؟؟؟از چه نسخه JQuery استفاده میکنه و خیلی اطلاعات دیگه.......خیلی کمکت میکنه.......یا علی

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
2  تشکر
دوشنبه ، 26 می 2014     6:44 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

واقعا ممنونم،چیزی مفیدی بود

0  تشکر
دوشنبه ، 26 می 2014     7:05 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

خواهش میکنم.......سوال دیگه ای بود در خدمتم.....یا علی

2  تشکر
دوشنبه ، 26 می 2014     7:07 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

فقط نصب نمیشه:دی

0  تشکر
دوشنبه ، 26 می 2014     7:47 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

اگر بخوای روی Chrome نصب کنی.....باید با خود مرورگر کروم بری تو همون سایت بالایی روی گزینه کروم که کلیک کنی میره تو سایت Chrome store.....باید منتظر بمونی تا اون پنجره بیاد و بعد گزینه Free رو کلیک میکنی و بعد از چند لحظه خود به خود نصب میشه.......البته اگه فیلتر شکن نداشته باشی بعد از اینکه روی Free کلیک کنی یه پیام خطا میده......این از کروم........حالا فایر فکس.....کار راحتتره.....خودم آپلودش کردم.......از این آدرس پایین فایل .xpi رو دانلود کن :

http://s1.picofile.com/file/8124503368/addon_10229_latest.xpi.html

بعد از این که دانلود شد حالا Drag & Drop کن در Firefox......بعد از چند ثانیه یه پنجره باز میشه.....روی Install کلیک کن و بعدش Firefox رو ببند و باز کن......قاعدتا اینطوریه......هر مشکلی بود دقیق بگو اگه بلد باشم کمکت میکنم........یا علی

2  تشکر
دوشنبه ، 26 می 2014     8:48 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

ممنون از شما درست شد

0  تشکر
دوشنبه ، 26 می 2014     8:55 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

خدا رو شکر.......یا علی

2  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .