سوال در مرود تغییرات در کد های سایت

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 3 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 755 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 21 نوامبر 2013     12:17 ب.ظ #

comp101070

Subscriber
13 پست43 تاپیک

با عرض سلام و ادب:

بنده یه سایت درج آگهی دارم که یک شرکتی برایم راه اندازی کرده و خود این سایت به طور اتوماتیک تعرفه هایش مشخص بوده و طبق یک فرمولی تعرفه آگهی را بر اساس تعداد ماه و تعداد ستاره انتخابی تعیین می کند حال من می خواهم مقدار این تعرفه ها رو کمتر کنم و نیاز دارم که به کد های اصلی جاوااسکریپت برای تغییر مقداردهی اولیه هزینه آگهی و ستاره ها دسترسی داشته باشم البته به cpanel خود دسترسی دارم سوالم اینه که از کدام قسمت cpanel باید اقدام به چنین تغییراتی کرد؟

با تشکر

1  تشکر
پنجشنبه ، 21 نوامبر 2013     12:29 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام باید  file manager رو اجرا کنید و بعدش به پوشه های سایت دسترسی دارید و باید پوشه public_html رو پیدا کنید تمام فایل های اصلی سایت در این پوشه قرار داده میشه،بعدم دنبال پوشه js یا scripts یا همچین چیزی باید بگردید،حالا ممکنه در ریشه پوشه public_html نباشه و در یکی یا دو زیر پوشه دیگه قرار گرفته باشه.

2  تشکر
پنجشنبه ، 21 نوامبر 2013     5:26 ب.ظ #

comp101070

Subscriber
13 پست43 تاپیک

با سلام و تشکر از جوابتون:

من به قسمت file manager رفتم و  پوشه  public_html  را باز کردم و همچنین وارد پوشه js شدم ولی دیگه از اینجا به بعد نمی دونم چی کار باید بکنم...

ممنون میشم اگه برای پاسخ به بنده روند زیر را دنبال کنید..

ابتدا وارد لینک روبرو شوید :  http://agahi-shahr.ir/

سپس با نام کاربری : rahimi.erfan70@gmail.com و رمز: 1271038579  وارد پنل کاربری شوید و به قسمت ثبت آگهی در سمت راست پنل رفته و روی ثبت آگهی ویژه تصویری کلیک کنید.

مشاهده می فرمایید که مثلا وقتی پکیچ یک ماهه و 0 ستاره را انتخاب میکنید در مشخصات پکیج انتخابی نوشته شده

هزینه ی آگهی 150000 ریال
هزینه ی هر ستاره 150000 ریال
هزینه ی نهایی ثبت آگهی شما 150000 ریال میباشد

محاسبه این هزینه ها طبق فرمول زیر است:
هزينه يك آگهي ويژه بدون ستاره=تعرفه آگهی ويژه * تعداد ماه نمايش
هزينه يك آگهي ويژه ستـــاره دار=( تعرفه آگهی ويژه ( تعرفه ستاره * تعداد ستاره ) ) * تعداد ماه نمايش

حال من می خواهم مقدار متغیر هزینه آگهی و هزینه هر ستاره را در کد اصلی سایت کاهش دهم و مقدار دلخواه قرار دهم تا در فرمول محاسباتی هزینه تغییر کند...

این کل کاری است که من می خواهم انجام دهم ببخشید طولانی شد ....

یک تصویر هم از صفحه هاست و پوشه های اصلی ضمیمه کردم امیدوارم مرحله به مرحله در حل این مشکل مرا یاری کنید....

تشکر از زحمات بی دریغ شما..............

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
1  تشکر
سه شنبه ، 26 نوامبر 2013     2:44 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

کد نویس محترم این بخش رو برای شما در نظر نگرفته؟ (بخش تغییر قیمت های پایه) اگه در نظر نگرفته می تونید داخل دیتابیس این تغییر رو ایجاد کنید (البته اگه قیمت ها از داخل دیتابیس فراخوانی میشه)

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .