سوال در رابطه با افزونه advanced vip

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  وحید صالحی ،‏ 2 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 538 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 1 دسامبر 2014     1:19 ب.ظ #

firooz bazar

Subscriber
8 پست2 تاپیک

سلام.

چطور میتونم به صورت دستی در پنل مدیریت مدت اشتراک ویژه یک کاربر را کم و زیاد کنم یا یک کاربر را مشترک ویژه کنم؟

چطور میتونم در کنار اشتراک های پولی یک اشتراک رایگان هم قرار بدهم( مثلا اشتراک 15 روزه رایگان-اشتراک یک ماهه 5 هزار تومان که کاربر با انتخاب اشتراک 15 روزه رایگان به مدت 15 روز مشترک ویژه شود در صورتی که مبلغی پرداخت نکرده...برای اشتراک 15 روزه یک بار قیمت را وارد نکردم و یک بار به جای قیمت 0 گذاشتم اما با کلیک بر روی دکمه «خرید اشتراک» وارد صفحه ای میشم که نوشته «مقدار وارد شده اشتباه است» )

لطفا راهنمایی کنید

متشکرم

0  تشکر
دوشنبه ، 1 دسامبر 2014     1:50 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

شما ویدئوی آموزشی که در مورد این افزونه در سایت هست رو مشاهده کرده اید؟

1  تشکر
دوشنبه ، 1 دسامبر 2014     1:55 ب.ظ #

firooz bazar

Subscriber
8 پست2 تاپیک

نه..ندیدم

0  تشکر
دوشنبه ، 1 دسامبر 2014     3:56 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

این لینک رو مشاهده کنید کمک زیادی میتونه بهتون میکنه

1  تشکر
دوشنبه ، 1 دسامبر 2014     5:55 ب.ظ #

firooz bazar

Subscriber
8 پست2 تاپیک

با تشکر از ویدیوی آموزشی...

سوال اولم که چطور میتونم به صورت دستی در پنل مدیریت مدت اشتراک ویژه یک کاربر را کم و زیاد کنم یا یک کاربر را مشترک ویژه کنم رو فهمیدم..

اما جواب سوال« چطور میتونم در کنار اشتراک های پولی یک اشتراک رایگان هم قرار بدهم( مثلا اشتراک 15 روزه رایگان-اشتراک یک ماهه 5 هزار تومان که کاربر با انتخاب اشتراک 15 روزه رایگان به مدت 15 روز مشترک ویژه شود در صورتی که مبلغی پرداخت نکرده...برای اشتراک 15 روزه یک بار قیمت را وارد نکردم و یک بار به جای قیمت 0 گذاشتم اما با کلیک بر روی دکمه «خرید اشتراک» وارد صفحه ای میشم که نوشته «مقدار وارد شده اشتباه است» )» توی آموزش نبود...

میتونید کمکم کنید ؟؟

1  تشکر
دوشنبه ، 1 دسامبر 2014     6:22 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

دوست عزیز این کاری رو که شما می خواید انجام بدید نیاز به کدنویسی در افزونه داره و بطور پیش فرض این قابلیت رو نداره فقط میتونید از جایی که کاربرا رو بصورت دستی تنظیمات vip رو براش انجام میدید هر کاربر رو مقدار 15 روز اکانت vip بهش اضافه کنید...

1  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .