سوال درباره html

این تاپیک 9 پاسخ و 5 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  zina ،‏ 3 سال و 1 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 857 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 19 اکتبر 2013     3:03 ب.ظ #

zina

Subscriber
11 پست5 تاپیک

سلام

من توی html  می خوام از طریق form با دوتا تکس باکس بطور مستقیم با وارد کردن آدرس ایمیل و پسورد به وارد ایمیل بشم باید چه آدرسی توی فرم بنویسم. اساساً از طریق action فرم میشه این کار رو کرد؟ لطفا زودتر جواب بدید. ممنون

2  تشکر
شنبه ، 19 اکتبر 2013     3:58 ب.ظ #

امین

Subscriber
144 پست85 تاپیک

تنها با html نمیشه
باید با php هم مخلوط شه این قسمت را بخونید
http://www.7learn.com/tutorials/send-information-to-email

2  تشکر
شنبه ، 19 اکتبر 2013     4:58 ب.ظ #

بهنام

Subscriber
44 پست26 تاپیک

ببینید برای اینکار اولا شما باید در سطح تقریبا حرفه ای از php بلد باشید که مثلا اگه بخواهید به ایمیل گوگلتون وارد شید باید به وردی و خروجی ان داده هایی ارسال و دریافت کنید

اگه هاست داشته باشی ارسال ایمیل از طریق هاست راحته

2  تشکر
شنبه ، 19 اکتبر 2013     5:09 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

فکر میکنم گوگل برای Gmail خودش API دسترسی داشته باشه،اما باید کار با کتاب خانه هایی مثل curl رو بلد باشین،یا اگه از WP میخواین استفاده کنید باید توابعی مثل wp_remote_get رو بلد باشین که اینم خودش توانایی تجزیه و تحلیل داده های برگشتی رو لازم داره.

3  تشکر
یکشنبه ، 20 اکتبر 2013     2:39 ب.ظ #

zina

Subscriber
11 پست5 تاپیک

از همه بابت جوابهایی که دادید ممنونم اینجا چقد سایت خوبیه.

من یه مشکل دارم اونم اینه که php  بلد نیستم. آقا امین اون لینکی که گفته بودید رو دانلود کردم فقط نمی دونم باید از کجا شروع کنم. یه توضیحی اگه ممکنه بدید. من فایل html خودمو براتون میذارم شما از روی اون بهم توضیح بدید. بازم ممنون

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
2  تشکر
دوشنبه ، 21 اکتبر 2013     10:53 ق.ظ #

zina

Subscriber
11 پست5 تاپیک

[quote=17293]تنها با html نمیشه
باید با php هم مخلوط شه این قسمت را بخونید
http://www.7learn.com/tutorials/send-information-to-email[/quote]

سلام دوست عزیز ببخشید فایل منو دیدید؟ راه حل دیگه ای داره؟

2  تشکر
پنجشنبه ، 24 اکتبر 2013     1:05 ب.ظ #

shima8

Subscriber
2 پست0 تاپیک

سلام.خسته نباشید.این نظری که من میدم مربوط به جلسه دوم html است ولی اونجا نمیشه نظر گذاشت منم اینجا میذارم من هم تاپیک هم نظرارو راجع به id , class خوندم اما بازم نفهمیدم میشه یه مثال بزنید که معلوم بشه؟؟؟؟؟؟؟؟

1  تشکر
پنجشنبه ، 24 اکتبر 2013     2:20 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام،تصور کنید توی صفحه 10 تا عنصر html دارید،میخواین برای 8 تا از این عنصر ها یه رنگ مشخص قرار بدید،خوب برای این کار یه کلاس تعریف می کنید که داخل این کلاس رنگ مورد نظر رو تعریف میکنید و به تمام اون عناصر اون کلاس رو الصاق میکنید،اما گاهی وقتا فقط وفقط برای یه عنصر خاص میخواید استایل خاصی رو تعریف کنید پس میاید و براش یه آیدی تعریف میکنید و این آیدی رو فقط به اون عنصر الصاق میکنید و تمام اون استایل ها که تعریف کردید فقط به همون عنصر اعمال میشه،شما تو ذهن خودتون کلاس (class) رو به عنوان ظرفی در نظر بگیرید که هر چیزی میتونه داخلش قرار بگیره،اما آیدی ظرفیه که فقط و فقط یه عضو میتونه داخلش قرار بگیره.هر عنصر میتونه تعداد زیادی کلاس داشته باشه اما هر عنصر فقط میتونه یه آیدی داشته باشه.

2  تشکر
پنجشنبه ، 24 اکتبر 2013     11:12 ب.ظ #

shima8

Subscriber
2 پست0 تاپیک

خیلی ممنون هم از پاسختون و هم از سایت خوبتون.

1  تشکر
شنبه ، 26 اکتبر 2013     2:13 ب.ظ #

zina

Subscriber
11 پست5 تاپیک

ببخشید اما من هنوز جوابمو نگرفتم. اون سایت رفتم و فروم صفحه html رو هم عوض کردم اما اون صفحه رو به صورت یک توضیح نمایش می ده و کاری انجام نمیده؟

سوال منم این بود که آی دی و پسورد رو تو html بگیره و وارد همون آی دی بشه نه یه آی دی بخصوص که توی فایل php نوشتید. ممنون میشم اگه جواب بدید.

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 10 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .