سوال درباره سایتم که تو لیست پنالتی گوگل قرار گرفته

این تاپیک 8 پاسخ و 5 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  علی حصاری ،‏ 2 سال و 7 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1111 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 13 آوریل 2014     11:06 ب.ظ #

علی حصاری

Subscriber
6 پست2 تاپیک

سلام دوستان

سایتم رو هنوز راه اندازی نکرده بودم و فقط چند مدت ه وردپرس با یه مطلب آزمایشی روی سایت بود. تقریبا یک ماه بعد از طراحی قالب برای سایت و منتشر کردن مطلب با استفاده از اینجا سایت روچک کردم و دیدم در لیست پنالتی گوگل قرار گرفته! الان تقریبا دو ماه میشه سایت در حال فعالیت است. چطور سایت از لیست پنالتی خارج میشه؟

چه مدت طول میکشه؟؟؟ چه کارهایی باید انجام بدم؟؟؟

آدرس سایت: totaldesign.ir

1  تشکر
یکشنبه ، 13 آوریل 2014     11:29 ب.ظ #

+amirali

Subscriber
200 پست28 تاپیک

خب این الان یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چجوری میشه از پنالتی بیرونش کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:)

راه حل بدین دوستان

0  تشکر
دوشنبه ، 14 آوریل 2014     7:46 ب.ظ #

Mr Mehran

Subscriber
2 پست1 تاپیک

سوال خوبی بود/سایت منم7ماهه تو سندباکسه هرکاری کردم درست نشد/انواع پلاگین هارو نصب کردم بازم نشد/نمیدونم ایا ممکنه اشکال از قالب سایت باشه چون باhtml4نوشتم بعدتبدیل کردم به وردپرس/

لعنت به گوگل بااین هوشمند شدنش

دوستان لطفا خواهش میکنم اگه راه حلی دارید بگید/

0  تشکر
دوشنبه ، 14 آوریل 2014     8:53 ب.ظ #

+amirali

Subscriber
200 پست28 تاپیک

فکر کنم به خاطر استفاده از اسکریپت معرفی سایت و وبلاگ به 150 موتور جستجو باشه

وگرنه سایتی که هنوز فعال نشده و فعالیتی نداشته چرا باید اینطوری بشه

*البته این حدس منه و متاسفانه خودمم گرفتارش شدم :) :(

2  تشکر
دوشنبه ، 14 آوریل 2014     9:47 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

سلام دوستان یه توضیحی بدین تو پنالتی رفتن سایت یعنی چی؟

0  تشکر
دوشنبه ، 14 آوریل 2014     11:06 ب.ظ #

علی حصاری

Subscriber
6 پست2 تاپیک

[quote=25192]سلام دوستان یه توضیحی بدین تو پنالتی رفتن سایت یعنی چی؟[/quote]

بعد از هوشمند شدن گوگل و تغییر الگوریتم ها گوگل برخی از سایت های تازه تاسیس رو به این لیست اضافه میکنه! تا اگر بعد از مدتی شرایط لازم برای ورود به لیست جستجو های گوگل رو داشته باشند از سندباکس خارج بشن. شرایطی مثل مطالب اختصاصی و فعال بودن

حالا من این تاپیک رو زدم تا ببینم دوستانی هستند که بتونن راهنمایی کنن و تجربه داشته باشند؟؟؟برای خروج سایت از این لیست و اینکه چه مدت ممکنه طول بکشه؟؟؟؟؟

0  تشکر
سه شنبه ، 15 آوریل 2014     10:22 ق.ظ #

hamid7n

Subscriber
46 پست1 تاپیک

http://1admin.ir/what-is-google-sandbox/

http://www.rezashirazi.com/post280.aspx#axzz2yvnwmX1I

2  تشکر
سه شنبه ، 15 آوریل 2014     8:29 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

اهااا.گرفتم چی شد.متاسفانه سایت منم که هنوز دارم روش کار میکنم تو این لیست قرار گرفته.

0  تشکر
سه شنبه ، 15 آوریل 2014     8:56 ب.ظ #

علی حصاری

Subscriber
6 پست2 تاپیک

چون پاسخ خوبی دریافت نکردم و منابع فارسی هم کامل توضیح داده نشده در منابع خارجی جستجو کردم.

سندباکس گوگل همونطور که در منابع فارسی گفته شده است زیاد خطرناک نیست.

قبلا فکر میکردم در این حالت مطالب سایت در جستجو ها ظاهر نمیشه ولی در منابع خارجی گفته شده بود مطالب ایندکس میشه و در جستجو ها ظاهر میشه.

باقی گفته ها رو هم در بالا گفتم که:

بعد از هوشمند شدن گوگل و تغییر الگوریتم ها گوگل برخی از سایت های تازه تاسیس رو به این لیست اضافه میکنه! تا اگر بعد از مدتی شرایط لازم برای ورود به لیست جستجو های گوگل رو داشته باشند از سندباکس خارج بشن. شرایطی مثل مطالب اختصاصی و فعال بودن. مدتی که برای قرار گرفتن سایت در این لیست اعلام شده 3 الی 5 ماه است و این فرآیند در صورتی که شما در سایت خود از کلمات کلیدی که رقابت بر سر آنها زیاده استفاده میکنید ممکنه افزایش پیدا کنه( یعنی اینکه اگر میخواهید سایت با کلمات کلیدی که زیاد استفاده میشه بالا بیاد و رتبه بیاره تو گوگل)

بدترین نکته اینجاست که تا زمانی که سایت در این لیست قرار داره در گوگل رتبه نمیگیره و دارای رنک گوگل نمیشه.

5  تشکر
پست 1 تا 9 (از مجموع 9 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .