سوال: دادن استایل به محتوای تابع the_excerpt

این تاپیک 9 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  بهرام ،‏ 2 سال و 7 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 909 بازدید داشته است .

تگ شده :  ,

نویسنده پست
یکشنبه ، 27 آوریل 2014     2:01 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام خسته نباشید

همونطور که میدونید تابع the_excerpt خلاصه متن پست رو داخل یک تگ p نشون میده. حالا من میخواستم بدونم چه جوری میشه این خلاصه متن رو مشخص کنیم که چند کاراکتر یا چند کلمه باشه و بهش استایل بدیم. چون الان مشکلی که من دارم اینکه خلاصه متن از div که واسش مشخص کردم میزنه بیرون.

با تشکر

0  تشکر
یکشنبه ، 27 آوریل 2014     2:57 ب.ظ #

طاها دریس

Authorplus
VIP
451 پست5 تاپیک

سلام خب این تابع رو درون یک تگ div یا امثالهم قرار بدین، تا که بتونید به متن استایل بدین به طور مثال داخل div زیر قرار بدین

و بعد برای استایل دادن به این صورت عمل کنید :

اینجا رو هم بخونید برا کنترل تعداد کاراکترهای excerpt

1  تشکر
یکشنبه ، 27 آوریل 2014     3:05 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

دقیقا همین کارو انجام دادم اما ج نمیده شما ملاحظه بفرمایید اینجارو.

اگه توضیح لازم داره بگید تا من بگم

0  تشکر
یکشنبه ، 27 آوریل 2014     3:08 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

الان هم به div هم به p اندازه مشخص و ثابت دادم اما همچنان متن میاد بیرون چون تو سورس اون متنی که میاره بیشتر از اون فضایه که در نظر گرفتم. حالا هیچ راهی برای محدود کردن یا کم و زیاد کردن این متن تابع excerpt نیست؟ حتما باید باشه دیگهههههه

1  تشکر
یکشنبه ، 27 آوریل 2014     3:09 ب.ظ #

طاها دریس

Authorplus
VIP
451 پست5 تاپیک

یعنی هیچ استایلی نمیگیره یا فقط margin و padding اعمال نمشین؟

کدهاتون که مشکلی ندارن.....؟!

1  تشکر
یکشنبه ، 27 آوریل 2014     3:10 ب.ظ #

طاها دریس

Authorplus
VIP
451 پست5 تاپیک

[quote=25527]حالا هیچ راهی برای محدود کردن یا کم و زیاد کردن این متن تابع excerpt نیست؟ حتما باید باشه دیگهههههه[/quote]

بهتون لینک دادم که.! آخرای اولین پاسخ

1  تشکر
یکشنبه ، 27 آوریل 2014     4:39 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

آها اونو ندیده بودم، چرا استایل که میگیره بیشتر مشکلم سر همین بیرون زدنش بود که میخواستم با استایل درستش کنم حالا اینجوری دیگه از پایه حل میشه. ممنون 1000x

0  تشکر
یکشنبه ، 27 آوریل 2014     5:42 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

درست شد دستت درد نکنه. تعداد کلمات رو به 9 تا کم کردم.

حالا باز با wp_list_categories به این مشکل خوردم. من واسه نمایش دسته ها یک nav 960*360 در نظر گرفتم و میخوام لیست دسته ها به صورت ستون های کنار هم قرار بگیره و این nav رو پر کنه. اما خوب این تابع یک لیست درست میکنه و همینجوری واسه خودش میره و میزنه بیرون. میشه کاری کرد که مثلا سر 8تا li خودش لیست رو بشکنه و از ستون کناری ادامه بده یا مثلا 8تا اول رو تو این ul نشون بده و 8تا بعدی تو ul بعدی و همینطور ادامه بده؟ من تو html تو این nav رو با 9تا ul پرکردم که هرکدوم هم 10تا li داشت. حالا میخوام اون li ها با دسته هام پر بشه. نظرتون چیه؟

0  تشکر
یکشنبه ، 27 آوریل 2014     5:57 ب.ظ #

طاها دریس

Authorplus
VIP
451 پست5 تاپیک

راستش تا حالا به همچین موردی برنخوردم، کد آمادشو ندارم.

اما این آموزش ها رو بخونید ببینید دقیقا کدومش مشکلتون رو حل میکنه.

لینک 1

لینک 2

لینک 3

2  تشکر
یکشنبه ، 27 آوریل 2014     7:33 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

روش های خوبی بود اما چون همش با کلک بود هرکدوم یه مشکلی داره مثلا فقط با سایز یا با تعداد ستونی که خودش گفته درسته یا وقتی بقیه استایل هایی که خودت میخوای میدی بهش بهم میریزه... منم بیخیال شدم display رو inline-block کردم رفت چندان فرقی هم نمیکنه چون بازم شبیه به همون چیزی که میخواستم شد. حالا بعد ها به مرور زمان روش کار میکنم تا بهترش کنم فعلا باید زودتز آمادش کنم. اینجوری در آورده بودم که وقتی موس رفت رو هرکدوم از دسته ها سایز فونت 2تا بیشتر بشه و مشکلی هم نداشت اما حالا که display رو inline-block کردم با hover شدن یکی از دسته ها  و تغییر سایز فونت علاوه بر اینکه نوشته خود اون دسته بزگتر میشه بقیه اون خط چند پیکسلی بالا پایین میشن و کارو خراب کرده. کد رو پیوست کردم اگه تونستی یه نگاه بنداز لطفا. هرچی با اندازه li یا a بازی کردم نمیشه انگار وقتی اون a مربوطه hover میشه با تغییر سایز فونت ارتفاع li هم عوض میشه. اول گفتم شاید ارتفاع رو کم گرفتم اما با زیاد کردن اون هم نشد

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 10 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .