سوال: انتقال وردپرس از لوکال هاست به سرور

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  بهرام ،‏ 2 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1522 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 10 می 2014     6:55 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام به همگی سون لرنی های عزیز

قصد انتقال وردپرس از لوکال به به یکی از این سرور های رایگان رو داشتم که این کار رو هم انجام دادم. به این ترتیب که اول وردپرس رو رو اون سایت نصب کردم، بعد قالبم رو منتقل کردم بعد از اون افزونه ها رو نصب کردم و بعد هم از طریق ابزار برون بری و درون ریزی پست ها و... رو از وردپرس لوکال منتقل کردم. منتها الان مشکلی که هست.

1. اون دامین رایگان که سرور بهم داده رو وقتی خودم تو مرورگر وارد میکنم  page not found میده اما وقتی از تو کنترل پنل خودش رو آدرس دامینم کلیک میکنم به اون صفحه منتقل میشه  و مشکلی هم نداره اما باز هم صفحه اصلی سایت نمیاد بلکه یک صفحه میاد که نوشته Index Of بعد هم چندتا لینک میاد که یکیش wordpress هست و روی اون که کلیک میکنی تازه صفحه اصلی سایت باز میشه.

2. وقتی پست ها و ... رو از طریق ابزار درون ریزی منتقل کردم همه چی منتقل شده مثل خود پست ها متنش برگه ها دسته ها و تگ ها اما عکس های پست ها نیومده. نه تصویر شاخص و نه عکس های داخل پست. رفتم روی لوکال نگا کردم دیدم عکس هارو تو مسیر worpress>wp-content>upload ریخته خودم اومدم دستی فایل های تصاویر رو به همین مسیر داخل سرور منتقل کردم اما باز هم نشد.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

0  تشکر
شنبه ، 10 می 2014     10:41 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام

برای مورد اول که گفتید روی کلمه وردپرس باید کلیک کنید تا وارد صفحه اصلی سایت بشید مشکل اینجاست شما وردپرس رو در روت هاست یعنی فلدر htdocs یا در بعضی از هاست ها با نام public-html نصب نکردید و یا اگر مطمئن هستید که در این مسیر ها اقدام به نصب کردید احتمالا فایل های شما در پوشه ای با عنوان ورد پرس در روت های بالا که نام بردم هست و در این پوشه اقدام به نصب کردید که باید فایل های ورد پرس رو به روت منتقل کنید یهنی داخل این پوشه یا هر پوشه دیگری نباشن و مستقیما در روت قرار داشته باشن برای درک بهتر این موضوع قسمت اول آموزش وردپرس که در سایت هست رو مشاهده کنید اونجا توضیح کافی داده شده

2-در مورد مشکل دوم هم از ابزار درون ریزی استفاده نکنید از دیتابیس بک آپ بگبرید و در دیتابسی که در هاستت ایجاد کردی import کنید و فقط افزون هایی رو که استفاده میکردی رو فقط نسب و فعال کن خودش خودکار به تنظیماتی که در لوکال روش انجام دادی براش ست میشه درضمن با این روش تمام فایل ها اعم تصویر و ویدئو و بطور کلی هرچی که در لوکال یا سایت قبلیت آپلود کردی در سایت جدید قرار میگیره چون توی دیتابیست ذخیره شده و منتقلش مردی اگر از این موضوع اطلاعی ندارید دروه آموزش وردپرس رو دنبال کنید در قسمت 7 یا 8 بطور کامل در مورد انتقال وردپرس از لوکال به هاست توضیح خواهم داد

برای هاست رایگان هم از سایت gigfa.com استفاده کن راحت و مناسبه

موفق باشی

3  تشکر
شنبه ، 10 می 2014     11:21 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

ممنون، من از hostinger استفاده میکنم از بین چندتا که سرچ کردم و اومد خیلی بهتره پیشنهاد میکنم یه بررسی بکنید. آخه یه جا خوندم پلیس فتا ارائه سرویس هاست رایگان رو ممنوع کرده و هاست های ایرانی هم جمع کردن این سرویس رو واسه همین دیگه تو ایرانی ها نرفتم دنبالش.

0  تشکر
یکشنبه ، 11 می 2014     11:02 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

داخل فایل منیجر همونطور که شما گفتید بود public-html>wordpress که تمام فایل های داخل پوشه وردپرس رو به public-html منتقل کردم اما الان این ارور رو میده.

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@minecraft-test10.hol.es and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

0  تشکر
یکشنبه ، 11 می 2014     11:48 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

این روش export و import کردن دیتابیس هم ج نداد متاسفانه

0  تشکر
یکشنبه ، 11 می 2014     11:49 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

میشه لینک دوره آموزش وردپرس رو قرار بدید لطفا

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .