سه سوال راجب سئو ؟

این تاپیک 2 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان نظارتی ،‏ 1 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 356 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 11 نوامبر 2015     2:19 ب.ظ #

sokoot67

Subscriber
0 پست1 تاپیک

1- چرا سایت سون لرن از فرمت png برای عکس های اسلایدر و تبلیغات استفاده کرده درحالی که ترنسپرنت نیست و لازم نیست png سیو بشه درحالی که jpg حجم کمتری داره ایا نکته فنی وجود داره؟؟؟؟؟

2- چرا سایتی مثل سایت ورزش 3  که validator اون بگیر و انالیزش کنم چند صد ارور داره ریسپانسیو نیست فقط سرعت خوبی داره از پیج رنک بالای برخوردار هست ؟

3- یک وبلاگ دارم با بازدیدهای خوب چه راهکاری پیشنهاد میدید بازدیدهاشو به تونم منتقل کنم به سایت جدیدم غیر  از کد ریدایرکت ؟

ممنون

0  تشکر
جمعه ، 13 نوامبر 2015     6:47 ق.ظ #

سید محمد رضا صدیقی

Subscriber
203 پست21 تاپیک

1- نمی دونم ولی صد در صد دلیل خاصی ندارد.

2-دوست عزیز دلیل اصلی سرعت بالای سایت ورزش 3 هاستش هست که روی ایران هست و خوب صد در صد وقتی روی هاست ایران باشه برای ایران با سرعت بالاتر نمایش داده خواهد شد. در مورد گوگل هم باید بهتون بگم که یکی از پارامتر های گوگل کد نویسی و نسخه موبایل و... هست. بیشتر از این موارد مسئله محتوا هست. شما اگر سایتتون صد کد نویسی خوب داشته باشه محتوا نداشته باشه یا کپی باشه به جایی نمیرسه

1  تشکر
جمعه ، 20 نوامبر 2015     12:23 ق.ظ #

کیوان نظارتی

Subscriber
4 پست0 تاپیک

سلام

البته با اجازه جناب صدیقی در مورد سوال دوم شما علاوه بر همه فاکتورهای سایت ورزش 3 به دلیل جستجو بالای اون و وارد شدن از جستجو گوگل به سایت و فاکتورهایی مثل محبوبیت در شبکه های اجتماعی و بک لینک های بالا اثر کدنویسی تا حد زیادی جبران میشه ... فاکتورها زیاده و همه این فاکتورها در کنار هم اثر خودشونو میزارن

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .