سه سوال در وردپرس

این تاپیک 7 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  imaniy ،‏ 1 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 383 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 30 سپتامبر 2015     12:28 ق.ظ #

imaniy

Subscriber
161 پست52 تاپیک

اولی این که من میخام موقع اپلود عکس فقط 2 سایز عکس اپلود بشه یکی برای تصویر شاخص یکی برای مطلب ولی وردپرس عادت داره چندی سایز از عکس رو درست کنه.

دومی این که تو قالب من قابلیتی وجود داره به اسم تیم تایمپ که باعث میشه وقتی عکسی رو تو مطلب میزارم خودش به صورت خودکار ازش تصاویر شاخص درست میکنه و تو قالب میزاره وقتی این قابلیت رو غیرفعال کنم دیگه تصاویر شاخصی وجود نداره ولی من از اونجایی که میخام از این به بعد خودم شخصا تصاویر شاخص بزارم باید این امکان رو غیرفعال کنم که این کار باعث میشه پست های قبلی همه تصاویر شاخص اونها از بین میره.

سومین مشکل اینه که دوست عزیزم اقا مهدی اومد برام یه سایدبار جدید اضافه کرد و تو مانیتور من عالیه ولی امروز که رفتم کافی نت تو مانیتور 17 اینچ دیدم هیچ کدوم از سایدبار ها نیومدن تازه فوتر هم ناقص ظاهر شد. تو عکس زیر میتونید ببینید که سایدبار اصلا نیست.

http://8pic.ir/images/bri7pg8vie1oy1655g64.jpg

دوستانی که مایل به رفع مشکلات من هستن اگه به رایگان انجام میدن که لطف میکنن و من هم یه شارژ 5 هزاری ناقابل بهشون هدیه میدم اگه پولی انجام میدن لطف کنن دستمزد رو اعلام کنن ممنون.

0  تشکر
چهار شنبه ، 30 سپتامبر 2015     6:20 ق.ظ #

سید محمد رضا صدیقی

Subscriber
203 پست21 تاپیک

دوست عزیز در مورد اولی و دومی باید بهتون بگم مشکل از وردپرس نیست و مشکل از افزونه هایی هست که نصب کردید و الا خود وردپرس فقط برای تصاویر شاخص میاد و فقط همون سایز هایی که تعریف کردید را ایجاد می کند.

من به شما افزونه auto post thumbnails را پیشنهاد می دم این افزونه فقط تصویر اول هر پست را به عنوان تصویر شاخص مشخص میکنه ( اگر پست تصویر شاخص نداشته باشه)

در مورد مشکل سومتون باید لینک آنلاین بدید تا بررسی بشه اینجوری نمیشه اظهار نظر کرد.

1  تشکر
چهار شنبه ، 30 سپتامبر 2015     1:09 ب.ظ #

imaniy

Subscriber
161 پست52 تاپیک

سید عزیز در مورد اولی و دومی فکر نکنم مشکل از افزونه باشه در ضمن اون افزونه ای که پیشنهاد کردین همونطور که گفتم خود قالب من همین کار رو میکنه واس همین الان مشکل دارم در صورت امکان لطف کنید با ایمیل زیر در ارتباط باشید.

0  تشکر
چهار شنبه ، 30 سپتامبر 2015     2:34 ب.ظ #

سید محمد رضا صدیقی

Subscriber
203 پست21 تاپیک

دوست عزیز ایمیل قرار ندادید اگر تلگرام دارید ایدی تلگرام بدید از طریق پیام خصوصی بهتر هست.

1  تشکر
چهار شنبه ، 30 سپتامبر 2015     2:58 ب.ظ #

imaniy

Subscriber
161 پست52 تاپیک

بفرما imaniy1994

0  تشکر
چهار شنبه ، 30 سپتامبر 2015     11:33 ب.ظ #

imaniy

Subscriber
161 پست52 تاپیک

دوستان تو پست اول دومین مشکل خیلی جدی شد الان که این قابلیت رو خاموش کردم مشکلات زیر ب وجود اومد.

همون قابلیتی که عکس رو از پست میگرفت و تصاویر شاخص درست میکرد منظورم قابلیت زیر هستش

http://8pic.ir/images/n1tjyy3b2txxu3svt557.jpg

وقتی غیرفعالش میکنم کل صفحه اصلیم اینطوری میشه

http://8pic.ir/images/n023c5ziiagziumkk6kp.jpg

0  تشکر
پنجشنبه ، 1 اکتبر 2015     2:36 ب.ظ #

imaniy

Subscriber
161 پست52 تاپیک

کسی نیست راهنمایی کنه؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 1 اکتبر 2015     8:10 ب.ظ #

imaniy

Subscriber
161 پست52 تاپیک

حداقل مشکل زیر رو هم کسی حل کنه عالیه.

اولی این که من میخام موقع اپلود عکس فقط 2 سایز عکس اپلود بشه یکی برای تصویر شاخص یکی برای مطلب ولی وردپرس عادت داره چندی سایز از عکس رو درست کنه.

0  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .