سه سوال در مورد برنامه نویسی و html

این تاپیک 3 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  طاها دریس ،‏ 4 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 2286 بازدید داشته است .

تگ شده :  , , ,

نویسنده پست
دوشنبه ، 10 سپتامبر 2012     8:32 ب.ظ #

hajian1

Subscriber
52 پست44 تاپیک

سلام
من html رایکی دونوبت شروع وبه پایان رسانده ام
اماازدرس اول تاحال این آموزش رابادقت دنبال کرده ام خیلی جالب وجذاب است البته نحوه آموزش این سایت
درضمن شنیده ام htmlورژن جدیدش منتشرشده استhtml5اگرچنین است لطفاًنظربدهیدکه درست است یانه
درضمن درموردآموزش طراحی وب سایت بانرم افزاراکسپرن راهم  ازنظرآگاه شدنم اگرممکن است توضیحی محبت فرمایید
باتشکروسپاس فراوان

2  تشکر
دوشنبه ، 10 سپتامبر 2012     9:59 ب.ظ #

میلاد حیدری

Contributor
34 پست3 تاپیک

microsoft exprissions web یکی از نرم افزار طراحی سایت ، به نظر من امکانات بیشتری نسبت به dream weaver داره ، ولی در کل با همدیگر پایاپای هستند ، این نرم افزار تقسیم بندی قالب های آماده زیادی داره و شما به راحتی و تنها با یک کلیک می توانید نوع قالب خود را ایجاد کنید مثلا دو ستونه یا سه ستونه و ... و خیلی امکان دیگر ، شاید در این محبث در سایت مطلب قرار بدهیم

بله نسخه جدید html  ، ورزن 5 می باشد که دارای امکانات بسیار زیادی برای قالب تدارک دیده است ، حتی شما می توانید با این زبان ، بازی تحت وب نیز ایجاد نمائید ، برای مثال شما می توانید تمام بازی های اندروید را برای صفحات وب ایجاد نمائید ، بدون استفاده از فلش

3  تشکر
دوشنبه ، 10 سپتامبر 2012     10:03 ب.ظ #

طاها دریس

Authorplus
VIP
451 پست5 تاپیک

[quote=4762]درضمن شنیده ام htmlورژن جدیدش منتشرشده استhtml5اگرچنین است لطفاًنظربدهیدکه درست است یانه[/quote]

نه دوست عزیز آخرین ورژن html همین html5 است و ik,c ورژن جدیدتری منتشر نشده.

[quote=4762]درموردآموزش طراحی وب سایت بانرم افزاراکسپرن راهم ازنظرآگاه شدنم اگرممکن است توضیحی محبت فرمایید[/quote]

جایگزین فرانت پیج،نرم افزار Expression Web :
مایکروسافت در سال 2006 نرم افزار جدید Expression Web را جایگزین Frontpage اعلام کرد. نرم افزار اکسپرژن وب بخشی از بسته ی نرم افزاری Expression Suit است. این بسته نرم افزاری برای اولین بار در دسامبر 2006 ارائه شد و امکان ویرایش فایل های HTML , CSS, JS , ASP.net , XHTML, XHLT,XML را داراست. مایکروسافت در سال 2008 نسخه دوم اکسپرژن را با پشتیبانی از تکنولوژی های Silverlight و PHP ارائه کرد و در سال 2009 نیز نسخه سوم این برنامه را به بازار داد.

ExpressionWeb هم اکنون اصلی ترین رقیب Adobe DreamWeaver محسوب میشود و امکانات فوق العاده ای برای ایجاد صفحات وب و علی الخصوص ویرایش صفحات ایجاد شده با Visual Studio .net دارد.

3  تشکر
دوشنبه ، 10 سپتامبر 2012     10:06 ب.ظ #

طاها دریس

Authorplus
VIP
451 پست5 تاپیک

صفحه رسمی نرم افزار اکسپرژن وب
وبلاگ رسمی اکسپرژن وب
لینک دانلود expression web 

من تا بحال با این نرم افزار کار نکردم. فقط تونستم این مطالب رو در مورد این نرم افزار واست پیدا کنم.

3  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .