سلام کمک فوری .. کد محدود کردن تعداد کاربران انلاین اتی چت

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد مهدی اکرمی ،‏ 1 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 381 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 15 سپتامبر 2015     2:57 ق.ظ #

mohammad rezae

Subscriber
8 پست3 تاپیک

سلام یه کمک خیلی فوری میخوام ازتون بچه ها من نیاز به یه کدی دارم که بزارم تو چت رومم . چت رومم هم اتی چت هستش که کد اینجوری باشه مثلا 100 نفر میان تو چت رومم نفر 101 دیگه نیاد ... محدود کردن تعداد کاربران انلاین و داشته باشه اگه دارین این کد و ممنون میشم بدین یا کمکم کنین مرسی

0  تشکر
سه شنبه ، 15 سپتامبر 2015     9:23 ق.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام دوست عزیز

خوب شما باید یه سری چیز ها رو در نظر بگیرید .. مثلا اینکه مدیران هم جز این محدودیت حساب بشن یا نه ؟؟؟

میشه آدرس سایت رو بدی ؟ برای چت باید لاگین کنن ؟ اگر لاگین میکنن کار راحت تر میشه .

شما باید تو دیتابیس در یکی از جدول ها که من چون با سیستمتون آشنایی ندارم نمیتونم اسم بدم یه ستون درست کنی مثلا به اسم login_limit اون وقت در هنگام لاگین میتونی تنظیم کنی که هر نفر که لاگین میکنه به اون ستون یکی اضافه بشه . مثلا نفر اول یکی اضافه میشه به اون ستون مقدارش میشه 1.نفر دوم مقدار رو میکنه 2... تا 100 که شد بعد میگی اگر 100 نشد بزاره لاگین کنه . وگر نه مثلا پیام بده که پر شده و ...

بعد هر نفر هم گه از چت خارج میشه یکی از مقدارlogin_limit کم کنه .

نمیدونم چقدر با برنامه نویسی آشنای داری . اگر آشنایی ندارید این ایمیل بنده هست با من در ارتباط باشید یه جوری با هم حلش میکنیم .

98scripts@gmail.com

موفق باشید .... :)

0  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .