سریال cpu

این تاپیک 6 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  حامد شجایی ،‏ 2 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 681 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 27 ژانویه 2014     9:57 ق.ظ #

حامد شجایی

Subscriber
42 پست30 تاپیک

ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه که چطوری سریال cpu با جاوا اسکریپت بدست بیارم ؟

0  تشکر
دوشنبه ، 27 ژانویه 2014     2:31 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

با جاوااسکریپت سریال CPU؟ راستش این امکان پذیر نیست،جاوا اسکریپت مجوز دسترسی به فایلم نداره چه برسه به CPU.شما اگه میخوای یه چیز یکتا داشته باشه بهتره چند پارامتر رو باهم قاطی کنی و بعدشم هش کنی.

1  تشکر
دوشنبه ، 27 ژانویه 2014     2:48 ب.ظ #

حامد شجایی

Subscriber
42 پست30 تاپیک

اخه پارامترایی که میشه گرفت ( مثلا  $_SERVER['REMOTE_ADDR'];$_SERVER['HTTP_USER_AGENT'];$_SERVER['SERVER_NAME'];$_SERVER['SERVER_ADDR'];$_SERVER['DOCUMENT_ROOT'];$_SERVER['SCRIPT_FILENAME']; $_SERVER['REMOTE_ADDR'];$_SERVER['HTTP_REFERER'];$_SERVER['REMOTE_PORT']; که با پی اچ پی میشه گرفت ) اگر هر ترکیبی ازش بسازی یا تغییر میکنن ،  مثل ip که با هر بار اتصال به اینترنت ممکنه تغییر کنه ، یا اطمینانی به یکتا بودنش نیست

0  تشکر
دوشنبه ، 27 ژانویه 2014     2:52 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

چاره ای نیست باید یه جوری ترکیب کنی که تا حد زیادی یکتا باشه.IP رو میشه راحتتر استفاده کرد البته باید چک بشه که پروکسی استفاده نکرده باشه.

0  تشکر
دوشنبه ، 27 ژانویه 2014     2:58 ب.ظ #

حامد شجایی

Subscriber
42 پست30 تاپیک

اخه ip که ثابت نیست . ممکنه هر بار که وصل میشه به اینترنت ISP یکIP جدید بهش بده.

0  تشکر
دوشنبه ، 27 ژانویه 2014     3:02 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

الان خیلی از سایت ها از این روش IP برای قسمت های نظر دهی و نظر سنجی استفاده میکنن.شما تست کن ببین چطوری میشه.بعدشم برای ذخیر IP در پایگاه داده بهتری از توابعی مثل ip2long استفاده بشه.

0  تشکر
دوشنبه ، 27 ژانویه 2014     3:12 ب.ظ #

حامد شجایی

Subscriber
42 پست30 تاپیک

از جواباتون ممنون و تشکر ولی فکر کنم درست نپرسیدم

من یک سایت طراحی کردم که فقط قرار 10 نفر کاربر که هرکدوم 1 تبلت بهشون دادیم و یک سیم کارت بتونن وارد سایت بشن. من میخوام کسی که آدرس سایتمو وارد میکنه مطمئن بشم یکی از این 10 نفره. اگر IP مد نظر قرار بده هر بار که وصل میشن به اینترنت ممکنه تغییر کنه.

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .