سرچ برای وردپرس

این تاپیک 5 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  fareed fareedi ،‏ 2 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 514 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 21 می 2014     4:56 ب.ظ #

hasan_elc

Subscriber
34 پست41 تاپیک

با سلام
من میخواستم یک سرچ برای وردپرس به صورت لایت باکس یا ajaxy داشته باشم چه طور میتوانم این کار را انجام دهم ؟ نمی خوام از افزونه استفاده کنم

0  تشکر
چهار شنبه ، 21 می 2014     5:37 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

سلام دوست عزیز....شما باید یک باکس رو متناسب با اونچیزی که می خواید استایل دهی کنید....بعد در حالت اولیه قرار بدید و ......حال با استفاده از jQuery می توانید از خاصیت های top و left استفاده کنید و با دادن زمان یک افکت مورد نظر خود را بسازید......بستگی به ایده خودتان دارد....آموزش های فراوانی هم در اینترنت وجود دارد و در همین سایتم به گمانم برای افراد VIP قرار داده شده است.......یا علی

1  تشکر
چهار شنبه ، 21 می 2014     5:41 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

دوست عزیز اینم لینک آموزش در همین سایت

http://www.7learn.com/tutorials/jquery-lightbox

موفق باشید......من که خودم VIP نیستم ولی شما که هستید:)))....برید لذت ببرید.....یا علی

1  تشکر
چهار شنبه ، 21 می 2014     5:41 ب.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

شما یه فایل با عنوان searchform.php توی قالبتون درست کنید و باهاش همون فرمی رو که می خواهید پیاده سازی کنید و سپس هرجا توی قالب خواستید اون فرم رو اضافه کنید از تابع get_search_form استفاده کنید که هیچ پارامتری نداره

1  تشکر
چهار شنبه ، 21 می 2014     6:54 ب.ظ #

hasan_elc

Subscriber
34 پست41 تاپیک

اقای محمدی ممنون                                                                                                        ببخشید منظورم من کد فایل search.php رو میخوام که اگر سرچ کردم مطلب وجود نداشت ارور بده مطلب وجود نداره و اگر وجود داشت نشان بدهد

0  تشکر
چهار شنبه ، 21 می 2014     9:33 ب.ظ #

fareed fareedi

Subscriber
35 پست6 تاپیک

سلام

این جا رو ببینید http://www.7learn.com/forums/topic/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%ac%d8%b3%d8%aa-%d9%88-%d8%ac%d9%88-ajax-search-pro/page/2

موفق باشید

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .