سایت چند زبانه

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Yazda ،‏ 1 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 497 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 17 می 2015     2:28 ب.ظ #

SOS

Subscriber
62 پست58 تاپیک

سلام

میخوام یه سایت راه اندازی کنم با وردپرس سه زبانه حالا چندتا سوال داشتم:

1- برای راه اندازی سایت سه زبانه باید سه بار وردپرس نصب کرد یعنی برای فارسی داخل هاست یه پوشه ساخت بنام namedomain.com/fa  و اونجا نصب کرد و برای انگلیسی namedomain.com/en ساخت و وردپرس نصب کرد و برای عربی هم namedomain.com/ar؟ یا راه دیگه داره ممنون میشم راهنمایی کنید؟

2- چه جور مثل این سایت http://tv1.ir/index.htm  قرار بدم که کاربر زبان خودشو انتخاب کنه و وارد بشه؟

3- بعد اینکه سایت راه اندازی شد باید برای هر کدوم از زبان ها جداگانه خودمون ترجمه کنیم  مثلا برای fa جداگانه و برای en  و ar جداگانه و در پست مربوط به خودش قرار بدبم منظورم دستی

و یا میشه بصورت خودکار هم کرد که خودش خودکار ترجمه بشه و قرار بگیره اونوقت ترجمه خودکار در چه سطح هست مثلا در حد گوگل ترنس؟

ممنون میشم کمک کنید

0  تشکر
دوشنبه ، 18 می 2015     12:07 ب.ظ #

Yazda

Subscriber
87 پست2 تاپیک

سلام .. دوست عزیز میشه همونطور که خودت گفتی بسازی و سایت ها رو به هم لینک بدی ولی کاری که راحت تره و خود من هم برا سایت هام انجامش دادم استفاده از پلاگین wpml هست .. با این پلاگین تمام قسمت های سایت رو به هر زبانی که خواستید می تونید ترجمه کنید. روال کار و مزیت این پلاگین هم این هستش که ترجمه ها رو به صورت دستی وارد می کنید.

پلاگین های دیگه ای هم هستن مثل transpash که کار چند زبانه کردن سایت رو انجام میدن ولی خب از ترجمه گوگل استفاده میکنن و خب ترجمه های دقیقی نیستن مسلما.

برای اون مورد آخر که گفتید خودم نرفتم دنبالش ولی همین wpml چند نوع حالت نمایش برای پرچم انتخاب زبان داره که همونا هم خیلی عالیه.

موفق باشید.

0  تشکر
دوشنبه ، 18 می 2015     12:13 ب.ظ #

Yazda

Subscriber
87 پست2 تاپیک

البته تم شما هم باید با wpml سازگار باشه که اکثر تم های جدید اینطور هستند.

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .