ساخت یک div روی عناصر دیگر

این تاپیک 2 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد مهدی اکرمی ،‏ 1 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 452 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 21 ژانویه 2015     2:47 ب.ظ #

alirezafc

Subscriber
6 پست24 تاپیک

با سلام

دوستان من یک دکمه ورود دارم. می خوام روش کلیک کردم ، یه صفحه لاگین کوچیک ظاهر شه و در عین حال عناصر کل صفحه غیر فعال بشه.برای غیر فعال کردنه کل این عناصر ، یک div می گذارم و کل عناصر صفحه رو درونش قرار می دم. حالا می خوام فقط وقتی روی دکمه ی ورود کلیک کردم ، این div با شفافیتی نسبتاً متوسط ظاهر بشه .

در بقیه موارد هم این div که مخفی هستش.  فقط مشکل اینجاس در مواقعی که این div مخفی هستش ، چون بقیه ی عناصر صفحه رو در این div  گذاشتم، اونا هم مخفی میشن. حالا باید چکار کنم که این مشکل حل شه. البته کار شبیه همین لاگین سایت سون لرن میباشه.

ببخشید که زیاد شد.اگه میشه راهنماییم کنین.

با تشکر

0  تشکر
یکشنبه ، 28 ژوئن 2015     2:40 ق.ظ #

Saleh Katebi

Subscriber
125 پست0 تاپیک

شما نیاز نبود که کل سایت رو داخل این div قرار میدادی. این div رو آخر سایت میذاشتی و وقتی روی دکمه کلیک شد این div ظاهر میشه. فقط باید به body سایت position: relative بدی و به این div این استایل رو بدی:

0  تشکر
یکشنبه ، 28 ژوئن 2015     8:58 ق.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام

دوستمون آقا صالح درست گفتن .

فقط به اون کدی که دادن display:none رو هم اضافه کن تا مواقع معمولی div دیده نشه .

و یه نکته دیگه اونم اینکه اگر در لایه ها مشکلی براتون پیش اومد . مثلا همه عناصر صفحه نرفتن زیر div به div خاصیت z-index رو اضافه کنید و مقدارش رو مثلا 99999 بزار . هر دفعه زیادش کن تا همه عناصر برن زیرش .

موفق باشی :)

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .