ساخت یک فیلد شبیه سرچ ویندوز سون

این تاپیک 19 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  s.alifarrokh ،‏ 2 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1452 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 7 ژوئن 2014     9:37 ب.ظ #

ghasemy50

Subscriber
9 پست4 تاپیک

شاید برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که بخواهید فیلدی مانند فیلد سرچ ویندوز سون درست کنید

منظور این است که در سرچ وین 7 کلمه Search به صورت کم رنگ نوشته شده که با نوشتن اولین حرف نوشته سرچ پاک میشورد برای این منظور از Placeholder استفاده می کنیم

کد زیر را تست کنید.

برای به وجود نیامدن مشکل شرعی منبع را ذکر کنید.

و در صورت دوست داشتن روی تشکر کلیک کنید.

8  تشکر
شنبه ، 7 ژوئن 2014     9:56 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

دوست عزیز این امکان در HTML5 اضافه شده و در مرورگرهای قدیمی  پشتیبانی نمیشه.......برای اینکار میتوانیم با استفاده از جاوا اسکریپ و جی کوئری خودمان چیزی شبیه به این بسازیم که در تمام مرورگرها ساپورت بشه.....یا علی

1  تشکر
شنبه ، 7 ژوئن 2014     10:41 ب.ظ #

aligh

Subscriber
136 پست33 تاپیک

حق با آقای اسفندیاری هست . تا وقتی کاربرای زمان هخامنشی تو اینترنت هستن ، بهتره از این چیزا استفاده نشه . هر چند در بیشتر موارد ie از جی کوئری درست و حسابی پشتیبانی نمی کنه.

2  تشکر
یکشنبه ، 8 ژوئن 2014     11:41 ق.ظ #

ghasemy50

Subscriber
9 پست4 تاپیک

تنها مشکلی که این افراد دارند اینه که نمیتونند این فیلد رو این شکلی ببینند

به صورت همون فیلد ساده می بینند

این مشکلی ایجاد نمیکنه فقط افراد با مرورگر قدیمی نمیتونند این رو ببیند ولی افراد با مرورگر جدید می تونند ببینند

و در ضمن فکر می کنم مرورگر های قدیمی JQuery رو ساپورت نکنن

3  تشکر
یکشنبه ، 8 ژوئن 2014     11:53 ق.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

jQuery از مرورگرهای زیر پشتیبانی میکنه :

Firefox 2.0+
Internet Explorer 6+
Safari 3+
Opera 10.6+
Chrome 8+

فکر نکنم دیگه کسی در عصر حاضر مرورگرهاش از اینها قدیمی تر باشه.......اگه وجود داشته باشه همون بهتر که نتونه بیاد تو دنیای وب........پس جی کوئری راهه بهتریه.......یا علی

1  تشکر
یکشنبه ، 8 ژوئن 2014     1:11 ب.ظ #

ghasemy50

Subscriber
9 پست4 تاپیک

اوکی داداش ولی من فقط 1 آموزش دادم

4  تشکر
یکشنبه ، 8 ژوئن 2014     2:04 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

داداش من منظور بدی نداشتم.....امیدوارم ناراحت نشده باشین......ممنون از آموزشتون.....یا علی

1  تشکر
یکشنبه ، 8 ژوئن 2014     2:42 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

[quote=27138]حق با آقای اسفندیاری هست . تا وقتی کاربرای زمان هخامنشی تو اینترنت هستن ، بهتره از این چیزا استفاده نشه . هر چند در بیشتر موارد ie از جی کوئری درست و حسابی پشتیبانی نمی کنه.[/quote]

اصن این کاربرا هم برای ما برنامه نویسا بدبختی شدنا،خب اخه یکی نیست بگه که بابا برو اون مرورگر داغونتو عوض کن.

البته من که دیگه از خیرش گذشتم،والا همون بهتر که اینا هیچی رو درست نبینن.کسی درست سرش تو اینترنته و دنبالش میکنه حتما مرورگر درست و حسابی داره.من که حاظر نیستم به خاطر اینا حتی یه خط کدمو عوض کنم،همی که هست.

ولی ایول کلمه ی خفنی بود،زمان هخامنشی،خخخ

1  تشکر
یکشنبه ، 8 ژوئن 2014     2:48 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

البته من نمیدونم چرا مایکروسافت با این عزمت،نمیاد یه مرورگر درست رو ویندوزش بذاره؟؟؟اخه چیه این ie که ابروی هر چی اینترنته برده.اصن من ترجیح میدم اینترنت نداشته باشم ولی با اونم تو اینترنت نرم.اشغاله بابا...

0  تشکر
یکشنبه ، 8 ژوئن 2014     3:59 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

داداش IE10 و IE11 که روی ویندوز 8 و 8.1 هستن از خیلی از مرورگرهای دیگه اگه بهتر نباشن بدترم نیستن......مخصوصا IE11........محشره.......

3  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 20 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .