ساخت وبسایت شرکتی با وردپرس یا جوملا

این تاپیک 7 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  it,one ،‏ 8 ماه و 3 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 343 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 18 مارس 2016     9:43 ب.ظ #

حمیدرضا شریف

Subscriber
5 پست4 تاپیک

سلام

آیا ساخت وبسایتهای شرکتی یعنی وبسایتهایی که خدمات یا محصولات یک شرکت رو معرفی میکنن با ورد پرس در صورتیکه شما طراحی سایت رو بصورت حرفه ای انجام بدید مزیت خاصی نسبت به طراحی با جوملا داره؟

اگر در استفاده از جوملا تا حدی مسلط هستیم آیا توصیه میکنید که اون رو رها کنیم و با وردپرس کار کنیم؟ لطفا دلایل خودتون رو کامل توضیح بدید چون میتونه توی مسیر یادگیری و کاری من تاثیر زیادی داشته باشه.

متشکرم

0  تشکر
شنبه ، 19 مارس 2016     11:30 ق.ظ #

it,one

Subscriber
99 پست46 تاپیک

salm خدمت دوست عزیز و خوبمون

خوب تا اونجایی که من میدونم جوملا و وردپرس مزیت و معایب خاص خودشون رو دارند

نظر من اینه که از وردپرس در این مورد استفاده کنی چون هم افزونه های زیاد تری داره هم قالب های متنوعی که میتونی بخری و دانلود کنی.

الان سون لرن یه دوتا دوره ورد پرس گذاشته میتونی توی اونا شرکت کنی چیزای خیلی خوبیم یادمیگیری .

اما اینکعه جوملارو ول کنی و مهاجرت کنی به ورد پرس این فک نکنم خیلی خوشایند باشه

یه برنامه نویس وب هم باید بلد باشه چه جوری cms شخصی بنویسه و هم باید با جوملا و ورد پرس و دروپالو .....    غیره حرفه ای باشه

1  تشکر
شنبه ، 19 مارس 2016     11:39 ق.ظ #

حمیدرضا شریف

Subscriber
5 پست4 تاپیک

ممنون از پاسختون.

سوالم رو جور دیگه ای می پرسم.

اگر شما طراح وب باشید برای ساخت سایتهای شرکتی که عموما بخشهای یکسانی دارند و انتظارات مشتری هم از اونها در یک محدوده مشخص هست از جوملا استفاده می کنید یا وردپرس؟ در یک کلام کدومش راه دست تر هست؟

0  تشکر
شنبه ، 19 مارس 2016     11:44 ق.ظ #

حمیدرضا شریف

Subscriber
5 پست4 تاپیک

دو تا سوال دیگه:

۱-نیازهای مشتری بعد از ساخت سایت برای چنین سایتهایی چی هست آیا حتما نیاز به پشتیبانی داره یا اینکه میشه سایت رو جوری طراحی کرد که دیگه مشتری کاری با طراح نداشته باشه؟

۲-آپدیتهای وردپرس اتوماتیک انجام میشه یا باید حتما وارد کنترل پنل بشیم و دستی آپدیت کنیم؟

0  تشکر
شنبه ، 19 مارس 2016     11:52 ق.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

سلام دوست عزیز من شخصا بهتون پیشنهاد میکنم که از وردپرس استفاده کنید
هم وردپرس و هم جوملا به وسیله زبان برنامه نوسی PHP طراحی شدن ولی یه سری مزیت ها وجود داره که وردپرس رو برتر از جوملا نشون میده که در زیر به هرکدوم به طور مفصل پرداخته شده :

در حال حاضر برای هرکاری کاری که بخواید با وردپرس انجام بدید پوسته ها و افزونه های فراوانی در سطح وب وجود داره
وردپرس خیلی انعطاف پذیره طوری که شما میتونید بدون تغیر در هسته وردپرس با نوشتن افزونه های دلخواه به اون چیزی که میخواید برسید
محیط پیشخوان وردپرس به گونه ای طراحی شده که شما حتی اگه قبلا با وردپرس کار نکرده باشید فقط با 5 دقیقه کار با وردپرس حساب همه چی دستتون میاد
وردپرس برای راه اندازی و نصب به پیکربندی زیادی بجز اطلاعات دیتابیس شما نیاز نداره درحالی که راه اندازی جوملا به نسبت سخت تره
و چندین مزیت دیگه که باعث شده حدود 50 درصد سایت ها از جمله وبسایت سون لرن از وردپرس استفاده کنند

موفق باشی

2  تشکر
شنبه ، 19 مارس 2016     12:17 ب.ظ #

it,one

Subscriber
99 پست46 تاپیک

یکی از مزیت های ورد پرس اینه که سبک تر از جوملا یا سیستم های مدیریت محتوای دیگس

سایتو با ورد پرس بالا بیاری به نظرم میتونی نظر کاربرای وبتم جلب کنی

1  تشکر
شنبه ، 19 مارس 2016     1:59 ب.ظ #

حمیدرضا شریف

Subscriber
5 پست4 تاپیک

ممنون از راهنمایی دوستان

0  تشکر
شنبه ، 19 مارس 2016     5:29 ب.ظ #

it,one

Subscriber
99 پست46 تاپیک

خاهش میکنم امید وارم موفقو پیروز باشید

0  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .