ساخت منوی کشویی

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  javaheri ،‏ 3 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1969 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 21 آگوست 2013     3:10 ب.ظ #

z.hoseinzade

Subscriber
11 پست12 تاپیک

لطفا مراحل ساخت منوی کشویی را برای مواردی که ذکر میکنم کامل توضیح دهید
ماژول مستندات سازمانی منوی روش های اجرایی زیرمنوهای 1 خرید خدمات 2 خرید کالا
آیا ماژول مستندات سازمانی باید از نوع ariextmenu یا هر ماژولی مربوط به منوی کشویی باشد یا منوها را باید از این نوع بسازیم لطفا کاملا ابتدایی از اولین مرحله ساخت منو برایم توضیح دهید. و لینک یک ماژول مناسب جوملا 1.5 دراین زمینه قرار دهید.

0  تشکر
چهار شنبه ، 21 آگوست 2013     6:24 ب.ظ #

javaheri

Subscriber
49 پست26 تاپیک

با سلام

این صفحه رو یه نگاهی بکن

آموزش ساخت منو کشویی

0  تشکر
شنبه ، 24 آگوست 2013     9:52 ق.ظ #

z.hoseinzade

Subscriber
11 پست12 تاپیک

از اینکه پاسخ سوالم رو خیلی زود دادید ممنونم
با توجه به اینکه من با برنامه نویسی، آنطور که باید آشنایی ندارم نمی دانم این کدها را در کدام قسمت از فایل css باید کپی کنم با توجه به اینکه من تمام منوها و زیر منوها را از قبل ساخته ام آیا با جایگزین کردن عنوان آن منوها و زیرمنوها در کد css منوی جدید ایجاد می شود یا همان منوها را کشویی می کند؟

0  تشکر
یکشنبه ، 25 آگوست 2013     11:21 ق.ظ #

javaheri

Subscriber
49 پست26 تاپیک

با سلام

شما یه فایل css جدا دارید که کدهایی رو که برای ساخت منو هست میتونید توی هر جایی از اون فایله بذارید چه اول فایل چه آخرش و چه وسطش فرقی نداره

درباره ی سوال دومتون اگه میشه یکم توضیح بیشتری بدید

0  تشکر
سه شنبه ، 27 آگوست 2013     8:23 ق.ظ #

z.hoseinzade

Subscriber
11 پست12 تاپیک

لطفا مسیر دقیق css مربوط به منو را بنویسید آیا منظور شما فایل css ی است که در تمپلیت وجود دارد یا  یک فایل css دیگر در روت جوملا وجود دارد و من مسیر آن را نمی دانم؟ آیا راه ساده تری غیر از کدنویسی برای ایجاد منوی کشویی وجود دارد مثل استفاده از ماژول اگر جوابتان بله است لطفا نحوه کار با آن ماژول را نیز توضیح دهید. با تشکر

0  تشکر
سه شنبه ، 27 آگوست 2013     11:32 ب.ظ #

javaheri

Subscriber
49 پست26 تاپیک

با سلام

راستش من خودم کدنویسی میکنم و بلد نیستم با جوملا و وردپرس کارکنم

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .