ساخت فیلد عنوان لاتین در وردپرس

این تاپیک 9 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  بهرام ،‏ 2 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 677 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 12 جولای 2014     9:21 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام دوستان خسته نباشید ...

من می خواهم که در سایت زیر عنوان سایت یه عنوان لاتین یعنی ترجمه انگلیسی همون عنوان رو بزنم حالا میخواستم در قسمت انتشار مطلب همون جایی که عنوان خودم رو میزنم زیرش یه فیلد دیگه بیاد که عنون لاتین رو درونش بنویسم وبعد توسط یه کد در حلقه مطالب فراخوانی کنم .

از کمکتون ممنون.

1  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
شنبه ، 12 جولای 2014     11:23 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

درود مهدی عزیز

من واسه مورد مشابه از کاستوم فیلد یا همون زمینه های دلخواه استفاده کردم. اینجوری یک یا به تعداد دلخواه فیلد به پست اضافه میشه و بعد شما میتونی ازش واسه هر موردی مثل همین نمایش عنوان به زبان دیگر استفاده کنی و هرجا خواستی با دستور

فراخوانیش کنی.

2  تشکر
یکشنبه ، 13 جولای 2014     10:32 ق.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

از کمکتون خیلی ممنونم ولی سایت من قراره که دارای نویسنده باشه مثل سون لرن . واین که بخواهم برای تک تک اون ها این مورد رو مذکر شم زیاد خوشایند نیست .
من یک میخواهم که زیر فیلد عنوان یه فیل دیگه روهم بسازه و یک کد که فیلد ساخته شده رو فراخوانی کنه.

1  تشکر
یکشنبه ، 13 جولای 2014     2:04 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

[quote=28972]سایت من قراره که دارای نویسنده باشه مثل سون لرن . واین که بخواهم برای تک تک اون ها این مورد رو مذکر شم زیاد خوشایند نیست .[/quote]

احتیاجی نیست که واسه تک تک این مورد رو متذکر بشین، شما یه بار این رو به ساختار پست هات در وردپرس اضافه میکنی، یعنی یه فیل اضافه میشه مثلا: به اسم "عنوان لاتین" و میتونی بگی بالای پست زیر عنوان اصلی نشون داده بشه بعد از این به بعد هر پست جدید که شما بخوای ایجاد کنی این فیلد هم میاد، میشه مدیریتش هم بکنی که مثلا اگه بخوای واسه دسته خواص یا... نشون داده بشه.

تو قالب هم هرجا خواستی نشون داده بشه داخل حلقه فراخوانیش میکنی، مثلا بعد از the_title که عنوان اصلی هست.

1  تشکر
یکشنبه ، 13 جولای 2014     2:05 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

[quote=28972]
من یک میخواهم که زیر فیلد عنوان یه فیل دیگه روهم بسازه و یک کد که فیلد ساخته شده رو فراخوانی کنه. [/quote]

خوب اینم دقیقا همون میشه دیگه دوست عزیز

1  تشکر
یکشنبه ، 13 جولای 2014     5:59 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

دوست عزیز من دارم  قسمت انتشار وردپرس و قسمت ادیتور رو میگم نه وقتی مطلب منتشر شد .

در بالای ادیتور یه فیلد هست که گقته باید عنوان رو وارد کرد . من میخواهم از اون دو تا داشته باشم.

1  تشکر
یکشنبه ، 13 جولای 2014     7:36 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

با سلام

افزونه Wp Subtitle  رو امتحان کنید ..

1  تشکر
یکشنبه ، 13 جولای 2014     8:52 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

خوب منم همون رو گفتم دیگه، شما فقط میگی نه نمیشه این اون نیست، شما برو یک سرچ بکن این قضیه رو یه تست بکن بعد اگه نشد یا نبود بیا بگو نشد عزیزم من دارم دقیقا از همین روش استفاده میکنم خودم. منتها شما عنوان رو به دو زبان داری من به صورت دیگه.

1  تشکر
یکشنبه ، 13 جولای 2014     9:47 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام دوست عزیز

خوب من هم میدونم ولی من که گفتم من می خواهم که هردفعه بیایم و روی زمینه های دلخواه کلیک کنم بعد اسم فیلد و بعد عنوانم رو و.... خوب این کارا رو اگه بخواهی هر روز انجام بدید که نمیشه تازه فکر کن نویسنده هم داشته باشی.اگه کاری رو که شما میگید بکنم خوب چرا خود وردپرس این کارو نکرده .

البته این رو هم بگم کدی که دادید رو زیاد هم بدون استفاده برام نبود و در یه جای دیگه ازش استفاده کردم که در همین جا از شما و آقا امیر به خاطر کمکتون ممنونم و چون هر دو جواب برایم مفید بود این تاپیک را نمی بندم.

1  تشکر
دوشنبه ، 14 جولای 2014     2:42 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

واسه من که هردفعه نیاز نیست دوباره تعریف کنم و... خود وردپرس که نمی دونسته هرکس ممکنه به چندتا فیلد اضافه بر عنوان و نوشته برای پست هاش لازم داشته باشه بنابراین این امکان رو گذاشته که هرچقدر خواستی بتونه فیلد جدید اضافه کنی. این افزونه رو هم بررسی کن Advanced Custom Fields

1  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 10 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .