ساخت صفحه ثبت نام

این تاپیک 11 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Payam Bapiri ،‏ 3 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 3336 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 1 اکتبر 2012     9:41 ب.ظ #

میلاد منفرد

Subscriber
15 پست12 تاپیک

سلام آقا لقمان یا هر کی که اینو میخونه من میخوام برای سایتم یه صفحه برای عضویت بسازم البته خودم کد نویسش کنم نه با پلاگین میخواستم یه آموزشی بدین چه طور این کارو کنم بلدم کد نویسیش کنم مثلا بلدم یه تکست باکس بسازم همه کاراشو بلدم فقط میخوام بدونم این کدای سابمیتش چیه باید به پی این داده های کاربر ارسال بشه لطفا هر چه زودتر راهنمایی کنین ممنون.

3  تشکر
سه شنبه ، 2 اکتبر 2012     10:09 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

برای اینکار باید یه جدول برای کاربران در دیتابیس بسازی و با کد های php چک کنی که اگر یوزر پسورد وارد شده در دیتابیس موجوده یه سشن رو فعال کنی و از اون در برنامت استفاده کنی. این خیلی خلاصشه و سعی می کنیم در آینده یه آموزش در این مورد بدیم . حالا می تونی  این مقاله رو بخونی .

2  تشکر
سه شنبه ، 2 اکتبر 2012     2:56 ب.ظ #

میلاد منفرد

Subscriber
15 پست12 تاپیک

برای اینکار باید یه جدول برای کاربران در دیتابیس بسازی و با کد های php چک کنی که اگر یوزر پسورد وارد شده در دیتابیس موجوده یه سشن رو فعال کنی و از اون در برنامت استفاده کنی.
ممنون آقا لقمان که راهنمایی کردی من تازه واردم فقط یه خواهش دارم همین جمله ای که گفتی یه آموزش کاملی بهم بده تا کارم راه بیفته ممنون.در ضمن برای امروز میخوام اگه میشه یه کم زودتر

1  تشکر
چهار شنبه ، 3 اکتبر 2012     12:48 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

توی لینکی که بهتون دادم یه نمونه استفادش هست :

http://www.howtodothings.com/computers-internet/how-to-make-a-login-system-for-your-website

3  تشکر
چهار شنبه ، 3 اکتبر 2012     12:06 ب.ظ #

میلاد منفرد

Subscriber
15 پست12 تاپیک

خوب من از این چیزی نفهمیدم میشه خودتون توضیح بدین؟

1  تشکر
چهار شنبه ، 3 اکتبر 2012     12:09 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

ببینید ، انجام اینکار نیاز داره که شما کار با دیتابیس ، html و php رو بلد باشی . اصلا اینا رو بلدی ؟ اگر بلد باشی اون آموزش کاملا واضحه . منم بخوام توضیح بدم کلی وقت میگیره و باید به عنوان یه مطلب رو سایت بزارم و اینجا نمیشه .

4  تشکر
چهار شنبه ، 3 اکتبر 2012     8:43 ب.ظ #

میلاد منفرد

Subscriber
15 پست12 تاپیک

من اونا رو بلدم فقط دیتابیس بلد نیستم اگه میشه راهنمایی کنین در صورتی که نمیتونین لااقل یه لینکی از آموزش یا چیزی بزارید ممنون.

3  تشکر
دوشنبه ، 3 دسامبر 2012     7:36 ب.ظ #

sasha201059

Subscriber
11 پست3 تاپیک

با سلام.

من هم بی صبرانه منتظر این بخش از اموزش هستم

فقط توی این مقاله که لینک گذاشتید یه دیتا بیس را از اول می سازه ولی من می خوام روی دیتا بیسی که دارم کار بشه

یعنی چه جوری جدولها رو اضافه کنم و یوزر و پسورد دیتا بیس رو به این کد معرفی کنم

لطفا در حد ابتدایی توضیح بدین

سایت بسیار با محتوا و مفیدی دارین

موفق باشین

2  تشکر
جمعه ، 22 مارس 2013     5:54 ب.ظ #

Payam Bapiri

Subscriber
6 پست1 تاپیک

سلام "sasha201059"!

برای اضافه کردن جدول و یا اضافه کردن اطلاعات اعضا به دیتابیس باید کمی زبان SQL بلد باشی. که البته این زبان بسیار آسونه و با چند دستور ساده کارت راه می افته.

ابتدا باید یک دیتابیس بسازی و از طریق PHP بهش وصل بشی. که خودت نوشتی که دیتابیس داری پس کارمون آسون تر می شه. برای اتصال به دیتابیس در PHP باید از دستور زیر استفاده کنی.

اگر اسم هاست رو نمی دونی می تونی از "localhost" استفاده کنی. به جای user، یوزرنیم و به جای pass، پسورد(رمز عبور)ت رو بنویس.

خوب تا اینجا به دیتابیس وصل شدیم. حالا به وسیله دستور زیر می تونیم هر کاری در دیتابیسمون انجام بدیم.

مثلا من می خوام یک جدول با نام members بسازم که دارای سه ستون age,name,pass باشه که بتونم اطلاعات اعضا رو توش وارد کنم. برای این کار کد بالا رو به صورت زیر تغییر می دم.

حالا جدول من ساخته شده و می تونم اطلاعات اعضا رو توش وارد کنم برای این کار از کد زیر استفاده می کنیم:

با به کار بردن کد بالا یک ردیف جدید در جدول ایجاد شده که به ترتیب دارای  نام Payam، کلمه عبور Bapiri، و سن 16 است.

mysql دارای توابع و دستورات فراوانی است که می توانید آن ها را در آدرس های زیر بیابید همچنین در سایت زیر توضیحات بسیار آسان و نمونه های کاربردی از استفاده این دستورات وجود دارد.

اگه مشکلی بود در خدمتم.
http://www.w3schools.com/php/php_mysql_intro.asp
http://www.w3schools.com/sql/default.asp

3  تشکر
شنبه ، 30 مارس 2013     8:15 ب.ظ #

Payam Bapiri

Subscriber
6 پست1 تاپیک

سلام. می تونید برای مشاهده یک آموزش کامل به زبان فارسی به لینک زیر مراجعه کنید.
http://promatrix.ir/?p=564

1  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 12 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .