ساخت صفحه اصلی دلخواه

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 2 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 621 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 4 ژانویه 2014     10:45 ب.ظ #

arsaxx

Subscriber
3 پست2 تاپیک

سلام خدمت شما. چطور میشه یه صفحه اصلی سفارشی ساخت. با برگه ها میشه اینکارو کرد اما مشکل اینجاست که وقتی مطالب جدیدی رو اضافه می کنیم به این برگه اضافه نمیشه و باید دستی این کارو بکنیم. لطفاً کمک کنید

0  تشکر
شنبه ، 4 ژانویه 2014     11:10 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام باید یه page template ایجاد کنید و بعدشم کد های لازم (حلقه های وردپرس) رو داخلش بنویسید و بعد در قسمت برگه ها این قالب رو برای برگه اتون انتخاب کنید.

0  تشکر
یکشنبه ، 5 ژانویه 2014     12:18 ق.ظ #

arsaxx

Subscriber
3 پست2 تاپیک

ممنون از جوابتون. من زیاد وارد نیستم لطفاً بیشتر توضیح بدین یا یه آموزش رو معرفی کنید. تشکر

0  تشکر
یکشنبه ، 5 ژانویه 2014     12:35 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

یه فایل php داخل پوسته ایجاد کنید و اینو داخلش بذارید بعدشم وقتی به قسمت برگه های میرید و برگه جدیدرو ایجاد میکنید می بینید که در قسمت قالب برگه گزینه صفحه اصلی هم نشون داده شده،شما وقتی اینو انتخاب کنید با اجرای برگه تمام کد های موجود در فایل php مورد نظر هم اجرا میشه حالا باید در این فایل کد های php و حلقه وردپرس رو قرار بدید و با استایل و هم شکل و شمایل بدید.

1  تشکر
یکشنبه ، 5 ژانویه 2014     4:21 ب.ظ #

arsaxx

Subscriber
3 پست2 تاپیک

آقا ببخشید دوباره مزاحم شدم. این صفحه رو که فرمودین ساختم. تا الان درسته. ولی هرچی مطلب و نوشته اضافه می کنم به این صفحه اصلی سفارشی اضافه نمیشه.

لطفاً یه راهنمایی بفرمایید. تشکر

0  تشکر
یکشنبه ، 5 ژانویه 2014     4:28 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب شما باید کد های مربوط به دریافت و نمایش مطالب سایت رو در این صفحه (فایل php) قرار بدید

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .