ساخت شبکه اجتماعی با وردپرس !

این تاپیک 3 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  +amirali ،‏ 2 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 929 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 11 می 2014     9:40 ب.ظ #

Mortaza Asbahi

Subscriber
6 پست4 تاپیک

سلام به تیم سون لرن و خسته نباشید مخصوصا آفا لقمان و سجاد عزیز و بقیه دوستان . بعد از سالها دوباره به دنیای وب و سون لرن ! برگشتم با یه سوال ؟ : آقا من می خوام یه شبکه اجتماعی بسازم که حداکثر 100 نفر کاربر داره با امکاناتی معمولی ... و سوالم اینه که می شه با وردپرس درست کنم ؟ و اگه نمی شه چه چیزی رو پیشنهاد می کنید ؟ و نظرتون در مورد oxwall چیه ؟ ( لطفا راحت ترین راه رو برام پیشنهاد کنید )

1  تشکر
دوشنبه ، 12 می 2014     1:38 ب.ظ #

aligh

Subscriber
136 پست33 تاپیک

سلام دوست عزیز .

من هم خیلی درگیر ساخت شبکه ی اجتماعی بودم و هستم ولی فرق من با شما اینه که من میخوام از پایه طراحی کنم(البته الان خیلی زوده).

تا اونجایی که من میدونم بهتره از اسکریپت phpfox استفاده کنید چون هم تقریبا کار باهاش راحت هست و هم از زبان فارسی پشتیبانی می کنه .

البته من هم  اطلاعات زیادی درباره ی اسکریپت های شبکه ی اجتماعی ندارم و اگر جواب کامل ندادم ، اساتید منو ببخشن.

2  تشکر
دوشنبه ، 12 می 2014     1:41 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام و خوش آمد عرض می کنم

معروفترین افزونه ها برای ساخت شبکه ی اجتماعی به وردپرس buddyPress و WP Mingle هست . نصب کن و ببین کدوم رو می پسندی . در مورد oxwall اطلاعی ندارم .

2  تشکر
دوشنبه ، 12 می 2014     2:50 ب.ظ #

+amirali

Subscriber
200 پست28 تاپیک

سلام

به نظرم از پی اچ پی فاکس استفاده کنی کامل و جامع هست ولی این اسکریپت اولا فارسی نیست و باید فارسی سازشو بخری

دوما نیاز به فضای هاست زیادی داره و اینکه سرور قویی میخواد

اما اگه یه چیز ساده میخوای میتونی از شیرترانیکس استفاده کنی و برای اضافه کردن امکانات هم میتونی که افزونه هاشو خریداری کنی

هم سبکه هم فارسی هم راحت و امکانات پایه رو داره

از چیزایی هم که اقای آوند فرمودند من اصلاعی ندارم :)

2  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .