ساخت سیستم بلاگینگ

این تاپیک 37 پاسخ و 7 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Ali Pakbaz ،‏ 1 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 6827 بازدید داشته است .

تگ شده :  ,

نویسنده پست
دوشنبه ، 29 جولای 2013     12:34 ب.ظ #

محمد امین واحدی نیا

Subscriber
136 پست13 تاپیک

سلام به همه ی 7لرنی ها.

من دنبال حداکثر 2 نفر برای کد نویسی jquery و ای جکس هستم. حداکثر دو نفر اچ تی ام ال و سی اس اس هم می خوام خودمم پی اچ پی ام. حالا این افراد رو می خوام برای توسعه یه سیستم بلاگینگ یا همون وبلاگ نویسی. اگر که کسی مایل به همکاری هست لطفا یه نمونه کار که معرفی کننده توانایی های اون شخصه یه ایمیل به blog@irbloggers.tk بزنه

1  تشکر
دوشنبه ، 29 جولای 2013     1:24 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام لطفا شرایط همکاری رو هم ذکر کنید.

0  تشکر
دوشنبه ، 29 جولای 2013     4:24 ب.ظ #

محمد امین واحدی نیا

Subscriber
136 پست13 تاپیک

الان دنبال اینم که ببینم کیا هستن

1  تشکر
دوشنبه ، 29 جولای 2013     4:25 ب.ظ #

محمد امین واحدی نیا

Subscriber
136 پست13 تاپیک

اول اخلاق برام مهمه که بتونه با بقیه کنار بیاد و روراست باشه راحت بتونه بگه نمی تونم

1  تشکر
دوشنبه ، 29 جولای 2013     4:55 ب.ظ #

محمد امین واحدی نیا

Subscriber
136 پست13 تاپیک

بعد هم برنامه ریزیه که سر موقع تحویل بده

بعد از اونم توانایی و اعتماد به نفسه که بتونه کار کنه. حتما نیاز نیست که کنار هم باشیم یا با هم دیگه ارتباط فیزیکی داشته باشیم. همه می تونن تو خونه هاشونم کار کنن و فایل ها رو تو یه هاست که در اختیارشون قرار می دم بذارن تا بقیه بهشون دسترسی پیدا کنن.

در آخر هم کسی حق نداره بدون ذکر نام بقیه از سیستم استفاده شخصی بکنه

1  تشکر
چهار شنبه ، 31 جولای 2013     12:04 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

آقای واحدی نیا ممنون از توضیحاتتون،فقط اگه ممکنه شرایط مالی این پروژه رو هم بفرمایید.

1  تشکر
چهار شنبه ، 31 جولای 2013     12:36 ق.ظ #

محمد امین واحدی نیا

Subscriber
136 پست13 تاپیک

میشه بیشتر توضیح بدید تا بتونم دقیقا جوابتونو بدم.

اگه منظورتون پولیه که در آخر می رسه بستگی به گسترش سیستم و درآمد کلی داره. برای هاست هم که در اول نیازی به هزینه نیست و کم کم هزینه ها بازم با توجه به کاربران بالا می ره.

راستی دلیل اینکه این پیشنهاد رو دادم صرفا یه سیستم مثل میهن بلاگ نیست. می خوام یه سیستم بالاتر از ورد پرس ایجاد کنم که یه سری امکانات بهینه تر و بومی تری نسبت به سیستم های حال داشته باشه. تازه یکپارچگی ( سیستم آپلود و ارسال پست و ...) سیستم هم برام مهمه

1  تشکر
چهار شنبه ، 31 جولای 2013     10:27 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

اگه میخواین یه سیستم مثل وردپرس و یا بالاتر از اون بنویسید باید بدونید که وقت زیادی میگیره بعدشم وقتی سیستمی مثل وردپرس هست که این همه انعطاف پذیری داره چه نیازی به این کار هست؟شما میتونید ویجت پلاگین پوسته و هر چی دلتون خواست طراحی کنید و با یه کلیک نصب کنید.واقعا باید انگیزه و هدف ویژه ای برای این کار داشته باشید.

1  تشکر
چهار شنبه ، 31 جولای 2013     1:08 ب.ظ #

محمد امین واحدی نیا

Subscriber
136 پست13 تاپیک

خب انگیزه که من همیشه دوست دارم چیز جدیدی اختراع کنم یا به اون چیزی که می خوام نزدیکتر کنم

هدفم ساخت یه سرویس cms و بلاگینگ کاملا ایرانی با قابلیت های یک پارچه است.

1  تشکر
جمعه ، 2 آگوست 2013     11:17 ب.ظ #

محمد امین واحدی نیا

Subscriber
136 پست13 تاپیک

کسی نیست بیاد برا کمک

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 38 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .