ساخت زیر مجموعه در گوگل ( کمک - مهم )

این تاپیک 6 پاسخ و 5 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مهدی حسینیان ،‏ 2 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1270 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 11 سپتامبر 2014     1:35 ق.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

من هر کاری کردم نتونستم برای سایتم توی گوگل زیر مجموعه بگیرم مثل تصویر زیر که یکی از وبلاگدهی ها توی گوگل برای خودش زیر مجموعه گرفته مثل ورد به سایت یا ثبت سایت جدید . ( با قرمز در عکس مشخص شده )

حالا من کمکی که از شما می خوام اینکه من چطور می تونم مثل این وبلاگ دهی ، برای سایت خودمم این عمل رو انجام بدم و در موتور های جستجو زیر مجموعه بگیرم ؟ ممنونم .

0  تشکر
پنجشنبه ، 11 سپتامبر 2014     1:37 ق.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

ببخشید عکس خوب نیافتد عکس رو در فایل پیوست مشاده کنید  :

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
پنجشنبه ، 11 سپتامبر 2014     2:46 ق.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

فک نکنم بشه خودت ایکارو بکنی . اگه رتبت تو گوگل خوب باشه گوگل خودش ایکارو میکنه . البته این جوابم قطعی نیست چون خودمم زیاد از کار های گوگل سر در نمیارم ولی تا جایی که من اطلاع دارم این طوریه حالا تو یه سرچ بکن شاید کمکت کنه . موفق باشی

0  تشکر
پنجشنبه ، 11 سپتامبر 2014     7:09 ق.ظ #

vahid

Subscriber
9 پست17 تاپیک

این در واقع سایت لینک هست و صفحاتی که بیشترین بازدید رو دارن به این صورت در نتایج جستجو لینک و نشون داده میشن

0  تشکر
پنجشنبه ، 11 سپتامبر 2014     9:15 ق.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام دوست عزیز

برای این کار اول باید در گوگل وبمستر که به این آدرس است ثبت نام کنید (اگر حساب گوگل مثل Gmail دارید با اون وارد بشید) و بعد سایتتون رو در اون ثبت کنید ... یه سری مراحل داره که باید آدرس سایت رو بهش بدید و یه سری کارا که خودش بهت میگه ...

بعد از تمام این کارا باید بیای و وارد تنظیمات سایتت در همون سایت کوکل وبمستر بشی و از منون های موجود روی Search Appearance کلیک کنید و بعد زیر مجموعه اون یعنی sitelinks انتخاب کنید .بعد دو تا فیل رو باید پر کنی وبعد از اون بعد از حدود یک ماه لینک های رو که در مرحه قبل دادی به نمایش می آیند ...

موفق باشید :) ....

1  تشکر
پنجشنبه ، 11 سپتامبر 2014     8:37 ب.ظ #

hamid7n

Subscriber
48 پست1 تاپیک

برای sitelinks این مطلب رو بخون

http://www.seo724.ir/what-is-google-sitelinks/

البته اینو هم بگم sitelinks برای هر کسی ممکنه متفاوت باشه چند وقت پیش برای یکی از مشتریام داشتم کارای سئو سایت رو نجام می دادم چون خودم زیاد مطالب سایت رو توی گوگل سرچ می کردم و لینک سایت مورد نظر رو کلیک می کردم برای من کمتر از دو هفته گوگل sitelinks رو به نمایش گذاشت لی در مورد همون سایت و برای صاحب سایت sitelinks نمایش داده نمیشد البته هردومون از یک کلمه کلیدی هم استفاده می کردیم یا اینکه زمانی که مرورگر رو عوض می کردم و کچ مرورگر تغییر می کرد و منم از آی دی گوگل لوگ اوت میشدم sitelinks حذف میشد.

موفق باشید.

0  تشکر
جمعه ، 12 سپتامبر 2014     5:55 ق.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

من یکی ار زیر مجموعه های سایتم رو توی گوگل سایت در بخش sitelinks ثبت کردم و اونطوری که فهمیدم باید چن ماهی صبر کنم و اگه هم نخواهم صبر کنم باید انقدر زیر مجموعه سایتم مشهور باشه که خود گوگل تشخیص بده که اون رو به عنوان زیر مجموعه اعلام کنه .

یعنی واقعا هیچ راه دیگه ای نداره مثلا کد های متا یا ...

ممنونم .

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .