ساخت ربات

این تاپیک 5 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  onlinea ،‏ 1 سال و 1 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 381 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
شنبه ، 3 اکتبر 2015     6:23 ب.ظ #

Ali Pakbaz

Subscriber
64 پست35 تاپیک

سلام

دوستان من یه ربات میخوام که وقتی یک صفحه لود میشه اجرا بشه و کارش هم اینه که:

این ربات باید بره به یک صفحه در یک سایت دیگه و یک اطلاعات رو از اون صفحه کپی کنه و بیاره به صفحه ای که در آن ربات لود شده.

حالا لطفا راهنمایی کنید که من چطوری میتونم همچین رباتی بسازم؟

1  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
یکشنبه ، 4 اکتبر 2015     3:58 ب.ظ #

مصطفی

Subscriber
10 پست4 تاپیک

با کتابخانه کرل پی اچ پی کار کنید که کاربردش آسونه

curl

1  تشکر
دوشنبه ، 12 اکتبر 2015     7:10 ق.ظ #

Ali Pakbaz

Subscriber
64 پست35 تاپیک

دوستان لطفا کمک کنید برام خیلی مهمه

من یک نماینده فروش هستم که میخوام برای خودم یک سایت طراحی کنم.

حالا وقتی سایت طراحی شد مشخص بودن تعداد موجودی یک محصول خیلی مهمه اما چون که من فقط نماینده فروش هستم و مستقیم به خود سایت شرکت نمیتونم متصل بشم، نمیتونم تعداد موجودی هارو در پایگاهم داشته باشم و باید برای هر محصول توسط یک رباط وارد صفحه بشم و تعداد موجودی محصول رو کپی کنم و بیارم به سایت خودم.

برای نمونه این یک صفحه شرکته: http://taksoo.ir/products/526--.aspx

مربوط به چای گل گاو زبان

اینم سایت منه: http://arbaad.ir/showProduct.php?id=10008

حالا لطفا راهنمایی کنید که من چطور میتونم تعداد موجودی رو از سایت شرکت بخونم و تو سایت خودم نمایش بدم ؟

0  تشکر
دوشنبه ، 12 اکتبر 2015     7:44 ق.ظ #

onlinea

Subscriber
11 پست2 تاپیک

یه روش هست که خیلی هم اسونه فقط اسمش رو یادم نمیاد

کارشم اینه که تگ مربوط به اون قسمت رو میدی بهش بعد دیگه تموم همیشه اون عدد یا حتا حرف هر چیزی که دوست داشته باشی رو بهت نشون میده

آمار زنده نشون میده

1  تشکر
دوشنبه ، 12 اکتبر 2015     1:40 ب.ظ #

Ali Pakbaz

Subscriber
64 پست35 تاپیک

دوست عزیز لطفا بگرد پیدا کن. ممنون

0  تشکر
سه شنبه ، 13 اکتبر 2015     3:54 ق.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

onlinea

Subscriber
11 پست2 تاپیک

معرفی کلاس SimpleHtmlDom
حتما شما هم خیلی دوست دارید از وبسایت های مختلف متن ها و جزیات خاصی را دریافت کنید و اون سایت هیچ واسط برنامه نویسی (API) برای خودش تعریف نکرده است خوب مشکی وجود ندارد بلکه کار اصلی این کلاس بیرون کشیدن جزیات از داخل کدهای استاتیک می باشد برای مثال من می خواهم VALUE یه INPUT در سایت GOOGLE>COM را دریافت کنم خوب با عقل جور درمیاد که اول باید با توابعی چون file_get_contents کدهای استاتیک را دریافت کنیم و بعدش این کلاس این کارو انجام می دهد هر چند همین کلاس تابع مشابه همین تابع معرفی کرده است که از آن بهره می گیرد . کار این کلاس به همینجا به پایان نمی رسد بلکه در همین زمینه شما هر کار که خواستید می توانید انجام بدهید مثلا تمام لینک های تگ تصاویر را در صفحه دریافت کنید خوش بختانه به کمک Array می توانید هر کاری که خواستید انجام دهید

تو گوگل لینک دانلودش موجوده بگرد

خودمم استفاده کردم ازش بهترین واسه کار تو

2  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .