ساخت افزونه

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 2 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 732 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
یکشنبه ، 2 فوریه 2014     4:04 ب.ظ #

alii900

Subscriber
32 پست11 تاپیک

سلام  من یه افزونه ساختم . میخوام چند تا امکان بهش اضافه کنم . قبلش در مورد این افزونه یه توضیحی بدم . این افزونه یه ابزارک میسازه و در خروجی افزونه با استفاده از کوئری در کد ها مطالب  یه دسته رو میخوام نشون بدم . امکانی که من میخواستم اضافه کنم و تا حدودی هم اضاف کردم این هست که در مدیریت ابزارک یه فیلد درست کنم و در فیلد مقدار cat در کوئری رو بدم . یعنی اگه در فیلد ایدی دسته شماره 1 رو گذاشتم مطالب همون دسته نشون داده بشه و اگر خواستم ایدی دیگری در فیلد وارد کنم مطالب همون دسته نشون داده بشه و در کوئری نمیخوام مقدار  cat را به طور مستقیم وارد کنیم  الان در خروجی کد ها مطالب اخر سایت رو نشون میده . من این کد های این افزونه رو میذارم . اساتید بررسی کنن مشکل این کد چی هست

1  تشکر
یکشنبه ، 2 فوریه 2014     4:33 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام،کدهاش خیلی شبیه کد های پوسته صحیفه هستش :) ؛خوب الان مشکلتون چیه؟کجاش ایراد میگیره؟

1  تشکر
یکشنبه ، 2 فوریه 2014     5:15 ب.ظ #

alii900

Subscriber
32 پست11 تاپیک

خب من میخوام در داخل فیلد ایدی دسته را وارد کنم به جای اینکه مستقیم در کوئری وارد کنم . الان مشکل این هست من داخل فیلد شماره ایدی دسته مورد نظر رو وارد میکنم اما مثل این که عدد داخل فیلد در مقدار cat کوئری جایگزین نمیشه . مشکل این هست  الان مطالب اخر سایت رو در خروجی ابزارک نشون میده . باید مطالب دسته ای که ایدیشو در فیلد وارد میکنم نشون بده . مثل اینکه فیلد با کوئری ارتباط بر قرار نمیکنه

1  تشکر
یکشنبه ، 2 فوریه 2014     5:29 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب توی بدنه تابع widget شما اینو به اولش اضافه کن و تست کن.

1  تشکر
یکشنبه ، 2 فوریه 2014     6:19 ب.ظ #

alii900

Subscriber
32 پست11 تاپیک

اقا بلاخره به کمک شما  درست شد چند شبانه روز دنبال این بودم یه دنیا ممنون . منتها میخوام بهش فیلد بیشتری بهش  اضافه کنم . فیلد هم اضافه کردم اما گمان کنم فیلدهای درست شده اخیر  باید با فانکشن ابدیت هم هماهنگ بشه ممنون میشم یه نگاهی بندازید

1  تشکر
یکشنبه ، 2 فوریه 2014     7:26 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

شما مثل همون متغییر iman برای متغییر های دیگه هم توی تابع update و form از آرایه instance استفاده کنید.

1  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .