ساخت آپلودر خودکار از یوتیوب به وب سایت (شبیه سایت آپارات)

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Sajjad Sohrabi ،‏ 1 ماه و 1 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 149 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
جمعه ، 21 اکتبر 2016     6:41 ب.ظ #

Sajjad Sohrabi

Subscriber
118 پست8 تاپیک

سلام دوستان من خودم php بلد نیستم- یه سوالی داشتم

میخواستم سایتم یه قابلیتی داشته باشه

توی سایت آپارات یه قابلیتی هستش که شما لینک ویدئو در وب سایت یوتیوب را به آن میدهید ، سیستم به صورت خودکار ویدئو رو در سه کیفیت مختلف از سایت یوتیوب به آپارات انتقال میده در واقع از طریق سرور خودش خودکار دانلود و آپلود میکنه

آیا راه اندازی چنین سیستمی مشکل هستش؟؟؟ من از یکی از دوستان پرسیدم گفت کار مشکلیه !!

نظر شما چیه ؟؟ پیشنهادی برای این موضوع دارید ؟؟

1  تشکر
جمعه ، 21 اکتبر 2016     9:46 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

سلام

من این طور فکر نمی کنم این کار ساده اس یا اینکه دیگه بگم متوسطه و این طور نیس بگم وااای چقدر مشکل و دور از دسترس!

مثلا اینو ببینید لینک

البته این اسکریپت رو که خودم تست نکردم ولی اینترنت رو زیر و رو کنید از این نوع اسکریپت ها خیلی زیاد می تونید پیدا کنید. می تونید از کداش هم استفاده کنید اگر php بلد باشید. اگه وبمسترید که دیگه باید دست بکار شید و حتما یاد بگیرید خودتون یا باید هزینه صرف کنید تا بقیه براتون انجام بدن که فکر کنم منطقی اش همون راه اولی است. 👍

2  تشکر
دوشنبه ، 24 اکتبر 2016     12:09 ق.ظ #

Sajjad Sohrabi

Subscriber
118 پست8 تاپیک

سلام

بله قبلا این اسکریپت رو دیده ام

مشکل پیدا کردن لینک دانلود مستقیم ویدئو در  یوتیوب نیست (واس اون سرور داریم که میشه با phantomjs کشید بیرون )

مشکل بخش آپلودش هست که میخواهیم از طریق سرور آپلود بشه به هاست

0  تشکر
دوشنبه ، 24 اکتبر 2016     12:27 ق.ظ #

Sajjad Sohrabi

Subscriber
118 پست8 تاپیک

مثلا نهایتش اینه که اصلا از طریق  سایت های دانلود ویدئو از یوتیوب(convert2mp3.net) لینک مستقیم دانلود رو درمیاریم میدیم به اسکریپت آپلود که مشکل در راه اندازی اون بخش آپلود خودکار هستش

درضمن من یه سوالی هم فکر رو درگیر کرده : توی یوتیوب وقتی یه ویدئو آپلود میشه خودش اتوماتیک بقیه کیفت ها رو میسازه و قرار میده!!!

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .