سئو کردن با کلمات کلیدی

این تاپیک 8 پاسخ و 5 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  علی عباسپور ،‏ 2 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1983 بازدید داشته است .

تگ شده :  ,

نویسنده پست
یکشنبه ، 7 اکتبر 2012     10:20 ب.ظ #

morteza

Subscriber
163 پست58 تاپیک

سلام ببخشید بخشی رو در مورد سئو پیدا نکردم که اونجا بپرسم چون به وبلاگ ربط داره گفتم اینجا بپرسم . یه کدی رو دیدم در مورد سئو می خواستم ببینم این کد واقعا کاربردی هست

گفته بود بعد از <head> بزاریم و کلمات کلیدی رو بنویسیم و همچنین توضیحات صفحه رو

<meta name="keywords" content="كلمات كليدي">
<meta name="description" content="توضيحات صفحه">

درضمن یه سوال دیگه اگه کد برچسب ها رو از قالب برداریم و درواقع برچسب ها باشن ولی فقط در قالب نشون داده نشه اشکالی داره در موثر بودن برچسب ها ؟؟؟

0  تشکر
یکشنبه ، 7 اکتبر 2012     11:10 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

تا جایی که می دونم گوگل دیگه به متاتگ keywords اهمیتی نمیده ولی برا یاهو و بینگ نسبتا مهمه .

متاتگ description هم مهمه . باید سعی کنی مقادیر این دو به محتویات صفحه شون مرتبط باشه .

استفاده مناسب و بهینه از این دو می تونه توی سئوی سایت خیلی موثر باشه .

4  تشکر
دوشنبه ، 8 اکتبر 2012     10:14 ق.ظ #

morteza

Subscriber
163 پست58 تاپیک

ممنون آقا لقمان از کمک تون ولی این کد متاتگ description رو از کجا می تونم پیدا کنم ؟؟؟ راستی سوال دوم رو نگفتید !!!

0  تشکر
دوشنبه ، 8 اکتبر 2012     12:44 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

خوب متاتگ کیورد و توضیحات که همین دو خط کدی هستند که خودت گذاشتی !

در مورد برچسب ها هم بگم که بله ! باید به هر حال توی قالب باشند که روبات های جستجو اونا رو ببینند و ایندکس کنند و این مهمه . بهتره که توی وبلاگ باشند تا ایندکس بشن ...

0  تشکر
دوشنبه ، 8 اکتبر 2012     12:50 ب.ظ #

morteza

Subscriber
163 پست58 تاپیک

ممنون آقا لقمان از توضیحات تون واقعا خیلی کمکم می کنید .

1  تشکر
جمعه ، 21 ژوئن 2013     10:49 ب.ظ #

mizbanseo

Subscriber
2 پست0 تاپیک

میتونید از مقالات سایت میزبان سئو http://mizbanseo.com سئو و بهینه سازی هست هم استفاده کنید

آموزش سئو

0  تشکر
شنبه ، 14 دسامبر 2013     10:01 ب.ظ #

morteza

Subscriber
53 پست21 تاپیک

این کد اول قالب من رو ببینید فکر کنم کلمات کلیدی نداشته باشه کجاهاش میتونم کلمات کلیدی بزارم؟؟؟ [/cod]

<head>

<meta charset="utf-8" />

<meta name="format-detection" content="telephone=no" />

<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1, maximum-scale=1">

0  تشکر
شنبه ، 14 دسامبر 2013     10:02 ب.ظ #

morteza

Subscriber
53 پست21 تاپیک

[quote=19156]این کد اول قالب من رو ببینید فکر کنم کلمات کلیدی نداشته باشه کجاهاش میتونم کلمات کلیدی بزارم؟؟؟

<head>

<meta charset="utf-8" />

<meta name="format-detection" content="telephone=no" />

<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1, maximum-scale=1">

[/quote]

ادرس سایت smsko.ir

0  تشکر
سه شنبه ، 24 ژوئن 2014     12:01 ب.ظ #

علی عباسپور

Subscriber
30 پست4 تاپیک

[quote=5803]ممنون آقا لقمان از کمک تون ولی این کد متاتگ description رو از کجا می تونم پیدا کنم ؟؟؟ راستی سوال دوم رو نگفتید !!![/quote]

سلام

سئو فاکتورهای زیاد و پیچیده ای دارد که یکی از آنها کلمات کلیدی و توضیحات است. آیا می دانستید که سرعت سایت یکی از فاکتورهای سئو است و هر چه بالاتر باشه بهتره.

من محمدعلی عباسپور , مدیر گروه نرم افزاری بیت هستم. گروه ما سرویسی ارائه میکند که به صورت تخصصی روی فاکتور سرعت سئو کار میکنیم.

اول شدن موضوع ثانیه هاست

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به این لینک مراجعه کنید.

0  تشکر
پست 1 تا 9 (از مجموع 9 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .